Słownik nadrzedny co to jest? Do czego służy serwerów) albo katalogów. Zobacz tez podrzedny, pan i.

Czy przydatne?

Co to jest nadrzedny

Co to jest NADRZEDNY: okreslenie stanu zaleznosci w ukladzie dwóch mechanizmów (serwerów) albo katalogów. Zobacz tez podrzedny, pan i sluga
Jak działa Norton Utilities:
Co to jest zbiór programów narzedziowych ( rekonstrukcja plików, katalogów, diagnostyka dysków, dzialania antywirusowe); dostepny w systemach Windows i MacOS. Zobacz tez Norton AntiVirus nadrzedny co to jest.
Jak działa NetBIOS:
Co to jest komunikacji miedzyprocesowej w sieciach lokalnych, przygotowany poprzez spółki IBM i Sytek w 1984 r.; użytkowany do dzisiaj jako interfejs do rozmaitych stosów protokolów, jak: IBM/Microsoft LAN nadrzedny definicja.
Jak działa Nadzorowanie Przeplywu:
Co to jest 1. sprawdzanie czestosci, z jaka wezly albo rutery przekazuja pakiety do sieci albo intersieci, sluzace unikaniu przeciazen; 2. problemy rozwiazywane za pomoca analizy sieci przeplywowych nadrzedny co znaczy.
Jak działa NORMA:
Co to jest pamieci zdalnej; organizacja rozproszonej pamieci dzielonej przy uzyciu procesorów polaczonych za pomoca specjalizowanych sieci przekazywania komunikatów, stacji roboczych w sieciach lokalnych i tym nadrzedny słownik.
Jak działa Naglówek Komunikatu:
Co to jest dolaczanych na poczatku komunikatu poprzez oprogramowanie poszczególnych warstw protokolu komunikacyjnego i obslugiwanych poprzez te warstwy. W modelu wzorcowym ISO OSI n.k. liczy az 6 pól. Niekiedy nadrzedny znaczenie.

Czym jest Nadrzedny znaczenie w Słownik programisty N .