Słownik multimedia co to jest? Do czego służy wyposazony sprzet komputerowy, umozliwiajacy.

Czy przydatne?

Co to jest multimedia

Co to jest MULTIMEDIA: termin komercyjny, obejmujacy zarówno wszechstronnie wyposazony sprzet komputerowy, umozliwiajacy najróznorodniejsze prezentacje wizualne i dzwiekowe, jak i oprogramowanie, które z uzyciem bogatego sprzetu moze przekazywac wiadomości kombinowane z tekstów, obrazów (rysunki, fotografie), animacji, sekwencji wideofonicznych i tym podobne, a takze umozliwia montaz takich prezentacji. M. sa wyzwaniem dla nowoczesnego nauczania i oferta konkurencyjna w relacji do TV, wzmacnianym jeszcze poprzez multimedialny dostep do swiatowej sieci Internet. Zobacz tez hipertekst, wydawnictwa multimedialne, elektroniczna ksiazka
Jak działa Macierz Rzadka:
Co to jest nieznaczna czesc przedmiotów jest rózna od zera (niepusta), na przykład m a- c i e r z p r z e k a t n i o w a, gdzie niezerowe przedmioty wystepuja tylko na przekatnej. Przykladem m.r. jest równiez multimedia co znaczy.
Jak działa Miedzynarodowe Biuro Czasu:
Co to jest zajmujacy się między innymi koordynowaniem wskazan zegarów atomowych (okolo 50 instalacji) w celu ustalania miedzynarodowego czasu atomowego i okreslania uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC multimedia krzyżówka.
Jak działa MIT:
Co to jest amerykanska o duzych zaslugach dla rozwoju informatyki, uczelnia ojców takich wynalazków i opracowan, jak tranzystor, uklad scalony, jezyk Lisp, jezyk Clu przygotowany w celu wyrazania abstrakcji multimedia co to jest.
Jak działa MPTN:
Co to jest interfejs rozproszonych baz danych wykonywany powyzej stosu protokolów TCP/IP albo APPC.APPN multimedia słownik.
Jak działa Most:
Co to jest specjalizowany procesor) sluzace do laczenia sieci tego samego typu opierając się na informacji warstwy lacza danych i adresów fizycznych; 2. strukturalny wzorzec projektowania rozdzielajacy multimedia czym jest.

Czym jest Multimedia znaczenie w Słownik programisty M .