Słownik moc obliczeniowa co to jest? Do czego służy wyrazana w zaleznosci od wydajnosci mechanizmu.

Czy przydatne?

Co to jest moc obliczeniowa

Co to jest MOC OBLICZENIOWA: szybkosc jednostki centralnej mechanizmu komputerowego wyrazana w zaleznosci od wydajnosci mechanizmu w milionach rozkazów na sekunde (MIPS) albo w milionach operacji zmiennopozycyjnych realizowanych w ciagu sekundy (MFLOPS). Wzgledy techniczne (między innymi ilosc wydzielanego ciepla w ukladzie scalonym) wyznaczaja granice integracji, a wiec i szybkosci procesorów. W dalszym zwiekszaniu m.o. sa pomocne wieloprocesory i polaczone siecia multikomputery. Mozna wtedy rozwazac nawet miliardy operacji na sekunde; ich osiagniecie wymaga dobrej organizacji pracy wspólpracujacych ludzi i komputerów. Zobacz tez miary informatyczne
Jak działa Monitor Ekranowy:
Co to jest zewnetrzne komputera wyposażone w ekran poświęcony do wyprowadzania wyników dzialania programów. W uzyciu sa m o n i t o r y m o n o c h r o m a- t y c z n e (monochromatic, monochrome monitors), a moc obliczeniowa co znaczy.
Jak działa MCP:
Co to jest operacyjny z segmentacja i mozliwoscia uzywania wielu procesorów, przygotowany dla komputerów rodziny Burroughs, zrealizowany w odmianie jezyka Algol; najprawdopodobniej pierwszy mechanizm operacyjny moc obliczeniowa krzyżówka.
Jak działa Metoda Abstrakcyjna:
Co to jest sposób objeta wiazaniem dynamicznym, której pojęcie znajduje się w klasie bedacej pochodna klasy, gdzie znajduje się jej deklaracja. Zobacz tez sposób wirtualna, klasa abstrakcyjna, sposób zaczepowa moc obliczeniowa co to jest.
Jak działa Makroinstrukcja:
Co to jest przyjmujace postac dyrektyw jezyka programowania; w konsekwencji wykonania m. zamiast niej pojawia się w tekscie programu ciag zastepujacych ja dyrektyw wlasciwych w danym jezyku. Zobacz tez moc obliczeniowa słownik.
Jak działa Monitor LCD:
Co to jest ekranem zbudowanym z cieklych krysztalów, użytkowany w komputerach przenosnych. LCD nie emituje swiatla, jego dodatkowe oswietlanie skutkuje zwiekszony pobór energii. Zobacz tez monitor CRT moc obliczeniowa czym jest.

Czym jest Obliczeniowa Moc znaczenie w Słownik programisty M .