Słownik metadane co to jest? Do czego służy 1. dane sluzace do opisu innych danych, na przykład i.

Czy przydatne?

Co to jest metadane

Co to jest METADANE: 1. dane sluzace do opisu innych danych, na przykład i-wezel; 2. slownik danych
Jak działa Modelowanie Finansowe:
Co to jest symulowania sytuacji finansowej spółki za pomoca arkusza kalkulacyjnego. Zadaniem m.f. jest przewidywanie przyszlego stanu majatkowego spółki. M.f. opiera się na testowaniu na arkuszu kalkulacyjnym metadane co znaczy.
Jak działa Matematyka Dyskretna:
Co to jest poswiecona wlasciwosciom zbiorów skonczonych i obliczeniom nieciaglym, charakterystycznym dla dzialania komputerów. M.d. jest kursem matematyki doby komputerów; wyklad z m.d. oferuja wszystkie metadane krzyżówka.
Jak działa Microsoft Excel:
Co to jest dostępny arkusz kalkulacyjny wytwarzany poprzez firme Microsoft. Wspólnie z baza danych Access i edytorem tekstu Word wchodzi w sklad pakietu zintegrowanego Microsoft Office metadane co to jest.
Jak działa m3u:
Co to jest zapisu listy plików dzwiekowych ( playlisty), wygodny do redagowania. Spis utworów zapisana w formacie M3U moze uwzgledniac typ muzyki albo jej wykonawców, czas trwania utworu, tytul i tym podobne metadane słownik.
Jak działa Monitor CRT:
Co to jest monitor ekranowy wyposażony w ekran dzialajacy na zasadzie podobnej do dzialania ekranu telewizyjnego. Zobacz tez monitor LCD metadane czym jest.

Czym jest Metadane znaczenie w Słownik programisty M .