Słownik maskowanie co to jest? Do czego służy przykład ekipy bitów w slowie maszynowym, albo.

Czy przydatne?

Co to jest maskowanie

Co to jest MASKOWANIE: 1. ukrywanie pewnych informacji w wiekszym ich zestawie, na przykład ekipy bitów w slowie maszynowym, albo wybranych przerwan wektora przerwan; 2. ukrywanie pewnych nie interesujacych uzytkownika albo niepozadanych dzialan mechanizmu, na przykład m. awarii. Zobacz tez szablon, operacje na bitach, semantyka awarii uslugi
Jak działa Modul Biblioteczny:
Co to jest skompilowana (najczesciej) procedura, funkcja, struktura danych albo przedmiot; m.b. sa dolaczane do programu w trakcie konsolidacji albo dynamicznie, w czasie dzialania programu; m.b. w formie maskowanie co znaczy.
Jak działa Meritum:
Co to jest hist.] typ komputera produkowanego w latach osiemdziesiatych XX w. poprzez zaklady MERA-ELZAB w Zabrzu maskowanie krzyżówka.
Jak działa Menu:
Co to jest ekranie lista mozliwosci programu, gdzie uzytkownik moze dokonywac wyboru. O tym, jak bardzo zróznicowane formy graficzne moze przybierac m. i jego e l e m e n t y (menu options), najlatwiej maskowanie co to jest.
Jak działa Mikrokomputer Jednoukladowy Klasy MCS-51:
Co to jest mikrokomputer jednoukladowy marki Intel, który od czasu opracowania w 1980 r. zdobyl niezwykla popularnosc; wyposażony w mikroprocesor 8051, 4 KB ROM, 128 B RAM, 4 porty wejscia-wyjscia, dwa maskowanie słownik.
Jak działa Multibus:
Co to jest standard szyny stosowanej do budowy komputerów przemyslowych i mechanizmów wieloprocesorowych. Zobacz tez VMEbus, szyna standardowa maskowanie czym jest.

Czym jest Maskowanie znaczenie w Słownik programisty M .