Słownik maskarada co to jest? Do czego służy uzytkownika, na przykład w celu przechwycenia jego.

Czy przydatne?

Co to jest maskarada

Co to jest MASKARADA: atak na bezpieczenstwo polegajacy na udawaniu upowaznionego uzytkownika, na przykład w celu przechwycenia jego hasla. Zobacz tez atak poprzez ponawianie
Jak działa Multiplekser:
Co to jest modul programowy umozliwiajacy podlaczenie wielu strumieni informacji, pochodzacych od uzytkowników, do jednego modulu sterujacego urzadzenia albo wielu modulów sterujacych urzadzen do jednego maskarada co znaczy.
Jak działa MIT:
Co to jest amerykanska o duzych zaslugach dla rozwoju informatyki, uczelnia ojców takich wynalazków i opracowan, jak tranzystor, uklad scalony, jezyk Lisp, jezyk Clu przygotowany w celu wyrazania abstrakcji maskarada krzyżówka.
Jak działa Microsoft Visual C++:
Co to jest graficzna platforma programowania RAD w jezyku C++; jeden z kilku kompilatorów jezyka C++ wyprodukowanych poprzez Microsoft. Zobacz tez Visual Basic maskarada co to jest.
Jak działa Mysz Odwrócona:
Co to jest urzadzenie zewnetrzne o takiej samej zasadzie dzialania i przeznaczeniu jak mysz, ale o odwróconej konstrukcji: efekty powodowane wodzeniem myszy po podlozu, uzytkownik m.o. uzyskuje, obracajac w maskarada słownik.
Jak działa Maskowanie Awarii:
Co to jest programowe ukrywanie wad mechanizmu na wyzszym poziomie organizacyjnym (logicznym), osiagane poprzez wykorzystywanie nadmiarowosci: (1) r e d u n d a n c j a f i z y c z n a (physical redundancy maskarada czym jest.

Czym jest Maskarada znaczenie w Słownik programisty M .