Słownik maly jack co to jest? Do czego służy użytkowany między innymi jako wyjscie sluchawek w.

Czy przydatne?

Co to jest maly jack

Co to jest MALY JACK: [zarg.] standard wtyku i gniazda (srednicy 3,5 mm) użytkowany między innymi jako wyjscie sluchawek w napedach CD-ROM i na karcie dzwiekowej. Zobacz tez duzy jack, akcesoria komputerowe
Jak działa Makrogeneracja:
Co to jest m a k r o p r z e t w a r z a n i e, jest to interpretowanie wystepujacych w tekscie makrodefinicji i makrowywolan; mechanizm przetwarzania tekstu realizowany poprzez makrogenerator maly jack co znaczy.
Jak działa Michal Aniol:
Co to jest poprzez prase, radio i telewizje wirus komputerowy typu bomba zegarowa, który mial się uaktywnic i dokonac spustoszen 6 marca 1992 r., w 517 rocznice urodzin wielkiego twórcy renesansu; w wiekszosci maly jack krzyżówka.
Jak działa Mapa Pamieci:
Co to jest podzial pamieci okreslonego typu (na przykład operacyjnej albo dyskowej). M.p. moze na przykład okreslac strefy dyskowe, rozmieszczenie katalogów, obszary pamieci ROM i RAM; m.p. RAM moze ukazywac maly jack co to jest.
Jak działa Model Sprowadzania-Ekspediowania:
Co to jest plikowych polegajacy na calosciowym przesylaniu pliku nawet wówczas, gdy potrzeba uzyc tylko malej porcji informacji zawartej w pliku. Zaleta m.s.e. jest lokalny dostep do pliku, wada - zbyt duze maly jack słownik.
Jak działa MICROS:
Co to jest mechanizm wieloprocesorowy znany z wykorzystania hierarchicznego algorytmu przydzialu procesorów, przypominajacego wynajmowanie (bezplatnych) pracowników regulowane na kilku poziomach podporzadkowan maly jack czym jest.

Czym jest Jack Maly znaczenie w Słownik programisty M .