Słownik maksymalna jednostka przesylania co to jest? Do czego służy jednego pakietu. W sieci.

Czy przydatne?

Co to jest maksymalna jednostka przesylania

Co to jest MAKSYMALNA JEDNOSTKA PRZESYLANIA: max. dlugosc komunikatu mozliwa do przeslania za pomoca jednego pakietu. W sieci Ethernet MTU = 1500 bajtów, w protokole IP MTU = 64 KB (lacznie z naglówkiem komunikatu)
Jak działa Makrodefinicja:
Co to jest przetwarzana poprzez makrogenerator, której czlon definiujacy i czlon definiowany sa napisami. Na przyklad zdanie Niech A znaczy B. moze byc m., opierając się na której program-makrogenerator zastapi maksymalna jednostka przesylania co znaczy.
Jak działa Mikrokomputer Jednoukladowy Klasy MCS-51:
Co to jest mikrokomputer jednoukladowy marki Intel, który od czasu opracowania w 1980 r. zdobyl niezwykla popularnosc; wyposażony w mikroprocesor 8051, 4 KB ROM, 128 B RAM, 4 porty wejscia-wyjscia, dwa maksymalna jednostka przesylania krzyżówka.
Jak działa Modul Bezpieczny:
Co to jest niezmienniki modulowe, niezalezne od innych modulów. Do nielicznych j e z y k ó w p r o g r a m o- w a n i a b e z p i e c z n y c h m o d u- l ó w nalezy Component Pascal; jezyki takie wymuszaja maksymalna jednostka przesylania co to jest.
Jak działa Moc Obliczeniowa:
Co to jest centralnej mechanizmu komputerowego wyrazana w zaleznosci od wydajnosci mechanizmu w milionach rozkazów na sekunde (MIPS) albo w milionach operacji zmiennopozycyjnych realizowanych w ciagu sekundy maksymalna jednostka przesylania słownik.
Jak działa Modul:
Co to jest spójna logicznie i skladniowo, nadajaca się do kompilacji niezaleznej w oderwaniu od innych czesci programu; program wielkosci kompilatora sklada się z dziesiatków, a nawet setek m.; 2. zamknieta maksymalna jednostka przesylania czym jest.

Czym jest Przesylania Jednostka Maksymalna znaczenie w Słownik programisty M .