Słownik makro co to jest? Do czego służy odnoszace się do makrodefinicji lub do makrowywolania, a.

Czy przydatne?

Co to jest makro

Co to jest MAKRO: [zarg.] niestaranne i niedokladne okreslenie, domyslnie odnoszace się do makrodefinicji lub do makrowywolania, a więc makroinstrukcji
Jak działa Model Stacji Roboczej:
Co to jest obliczen z udzialem bezczynnych sieciowych stacji roboczych, polegajacy na posylaniu do nich obliczen ( mechanizmów) ze stacji, które sa obecnie przeciazone robota. M.s.r. rodzi problemy natury makro co znaczy.
Jak działa MULTICS:
Co to jest scentralizowany mechanizm operacyjny z podzialem czasu, przygotowany w polowie lat szescdziesiatych XX wieku w MIT dla komputera GE 645; napisany prawie w calosci w jezyku PL/1 (300 000 wierszy kodu makro krzyżówka.
Jak działa Miasto Cyfrowe:
Co to jest tekstowy albo graficzny przewodnik po miescie zamieszczony w cyberprzestrzeni; na przykład www.dds.nl albo www.przysucha.pl makro co to jest.
Jak działa Model Wzorcowy ISO OSI:
Co to jest standard komunikacji sieciowej (ISO 7498) pochodzacy z konca lat siedemdziesiatych XX w., rzadko użytkowany w calej rozciaglosci. M.w. definiuje siedem wspólpracujacych ze soba warstw protokolów makro słownik.
Jak działa Microsoft Explorer:
Co to jest przegladarka internetowa wchodzaca w sklad wyposazenia mechanizmów Windows, poczynajac od wersji 95 makro czym jest.

Czym jest Makro znaczenie w Słownik programisty M .