Słownik LPC co to jest? Do czego służy Windows NT, podobny do protokolów RPC, zoptymalizowany pod.

Czy przydatne?

Co to jest LPC

Co to jest LPC: system przekazywania komunikatów w systemie operacyjnym Windows NT, podobny do protokolów RPC, zoptymalizowany pod katem wydajnej obslugi wywolan lokalnych. Z trzech odmian LPC korzysta się między innymi przy zamawianiu uslug róznych podsystemów NT. Zobacz tez RPC
Jak działa Logo:
Co to jest symbol graficzny spółki, instytucji, stowarzyszenia i tym podobne; wspólnie z ogólna wirtualizacja l. jest nieodlacznym elementem komercyjnych albo informacyjnych stron WWW. Zobacz tez baner lpc co to jest.
Jak działa Lista Powiazana Dwukierunkowo:
Co to jest spis, której kazdy obiekt zawiera wskazniki do obu sasiednich przedmiotów: nastepnika i poprzednika. Dzieki temu l.p.d. mozna przechodzic w obu kierunkach lpc definicja.
Jak działa Lycos:
Co to jest i wyszukiwarka przygotowane w ramach projektu badawczego w Carnegie Mellon University w Pittsburgu (USA), skomercjalizowane w 1995 r.; zawiera dziesiatki mln adresów URL. Nazwa L. znaczy gatunek lpc co znaczy.
Jak działa Let:
Co to jest dosl. niech , cokolwiek patetyczne rozpoczecie (nazwa) dyrektyw przypisania w jezyku Basic lpc słownik.
Jak działa Latin-1:
Co to jest zbiór znaków, rozszerzajacy standard ASCII o litery uzywane w alfabetach wiekszosci jezyków europejskich (z wyjatkiem greckiego i rosyjskiego) i popularne symbole (na przykład znak stopnia temp., kod lpc znaczenie.

Czym jest Lpc znaczenie w Słownik programisty L .