Słownik look-and-feel co to jest? Do czego służy interfejsu uzytkownika, element kilku sporów.

Czy przydatne?

Co to jest look-and-feel

Co to jest LOOK-AND-FEEL: wrazenie ogólne, caloksztalt wygladu (graficznego) interfejsu uzytkownika, element kilku sporów rozstrzyganych sadownie miedzy firmami Apple a Microsoft (spółka Apple oskarzyla Microsoft o zabór koncepcji interfejsu okien - mechanizm wygral Microsoft). Interpretacja prawa autorskiego w sferze l-a-f. pozostaje do dzisiaj dosc plynna
Jak działa Listing:
Co to jest z tlumaczenia programu; tekst programu z zaznaczonymi miejscami wystapienia bledów albo sam lista bledów z numerami wierszy tlumaczonego programu; 2. dane wyjsciowe wyprowadzone na urzadzenie look-and-feel co to jest.
Jak działa Lacze Stale:
Co to jest lacze komunikacyjne aktywne nieustannie, dostepne bez protokolu nawiazywania polaczenia look-and-feel definicja.
Jak działa Laczenie Obiektów:
Co to jest 1. laczenie modulów; 2. OLE look-and-feel co znaczy.
Jak działa LUCIFER:
Co to jest kryptograficznego projektu badawczego IBM z lat szescdziesiatych XX w., szyfr dzialajacy na blokach 64-bitowych z zastosowaniem klucza 128-bitowego (1971); wersja udoskonalona, z kluczem 56-bitowym look-and-feel słownik.
Jak działa Licznik Rewersyjny:
Co to jest mogacy zarówno zwiekszac, jak i zmniejszac swój stan. W tym celu l.r. ma dwa wejscia: zegarowe do zwiekszania i zegarowe do zmniejszania lub zegarowe i sterujace rodzajem przyrostu. Podobnie jak look-and-feel znaczenie.

Czym jest Feel And Look znaczenie w Słownik programisty L .