Słownik lizard co to jest? Do czego służy ukasic , przeto przy kontaktach z nim jest wskazane.

Czy przydatne?

Co to jest lizard

Co to jest LIZARD: [zarg.] nieautoryzowany serwer (dosl.: jaszczur); moze "ukasic", przeto przy kontaktach z nim jest wskazane zachowanie ostroznosci. Zobacz tez uwierzytelnianie, wizard
Jak działa Logika Rozmyta:
Co to jest się przedzialowym okresleniem prawdziwosci warunków, użytkowana odnosząc się do zjawisk przyrodniczych, w sterowaniu, w podejmowaniu decyzji ekonomicznych i tym podobne Polecenie: dodaj gazu albo lizard co to jest.
Jak działa Liczba Dziesietna:
Co to jest dziesietnym systemie pozycyjnym, powszechnie użytkowanym na co dzien; w informatyce l.d. stosuje się do reprezentowania danych wejsciowych, do przedstawiania wyników obliczen i w tekstach programów lizard definicja.
Jak działa Lancuch Odpowiedzialnosci:
Co to jest czynnosciowy uwalniajacy zleceniodawce od koniecznosci powiazania z jednym odbiorca zamówienia; obiekty l.o. przekazuja miedzy soba zamówienie do czasu, az zostanie ono obsluzone poprzez którys z lizard co znaczy.
Jak działa LCS:
Co to jest migawka cieklokrystaliczna, matryca przedmiotów cieklokrystalicznych uzywana do sterowania naswietlaniem w drukarce cieklokrystalicznej zamiast lasera lizard słownik.
Jak działa Lameriada:
Co to jest glosu na forach dyskusji internetowych w sposób wskazujacy na brak albo powierzchowna znajomosc omawianej dyscypliny; parada zle ukrywanej niekompetencji. Od pewnego poziomu w hierarchii stanowisk l lizard znaczenie.

Czym jest Lizard znaczenie w Słownik programisty L .