Słownik LISTSERV co to jest? Do czego służy przychodzacych na liste dyskusyjna, pierwotnie napisany.

Czy przydatne?

Co to jest LISTSERV

Co to jest LISTSERV: program rozsylania do subskrybentów komunikatów przychodzacych na liste dyskusyjna, pierwotnie napisany dla komputerów IBM mainframe dzialajacych w sieci BITNET, majacy sporo odpowiedników w systemach uniksowych i komputerach PC. Zobacz tez Majordomo
Jak działa Liczba Pseudolosowa:
Co to jest liczba wytworzona za pomoca generatora liczb pseudolosowych. W ciagu l.p. z reguly wystepuje okresowosc - stad nazwa listserv co to jest.
Jak działa Lizard:
Co to jest zarg.] nieautoryzowany serwer (dosl.: jaszczur); moze ukasic , przeto przy kontaktach z nim jest wskazane zachowanie ostroznosci. Zobacz tez uwierzytelnianie, wizard listserv definicja.
Jak działa Licencja Typu Public Domain:
Co to jest dobroczynna czyniaca z oprogramowania w l a s n o s c o g ó l u, w mysl której autor albo autorzy oprogramowania zrzekaja się praw do upowszechniania oprogramowania na rzecz ogólu uzytkowników listserv co znaczy.
Jak działa Lotus Development, Corp.:
Co to jest komputerowa, zalozona w 1982 r. w celu handlowania arkuszem kalkulacyjnym o nazwie Lotus 1-2-3, opracowanym poprzez zespól Mitcha Kapora. W ciagu nastepnych dziesieciu lat zdominowala swiatowy rynek listserv słownik.
Jak działa Licznik Rewersyjny:
Co to jest mogacy zarówno zwiekszac, jak i zmniejszac swój stan. W tym celu l.r. ma dwa wejscia: zegarowe do zwiekszania i zegarowe do zmniejszania lub zegarowe i sterujace rodzajem przyrostu. Podobnie jak listserv znaczenie.

Czym jest Listserv znaczenie w Słownik programisty L .