Słownik Linda co to jest? Do czego służy Gelerntera, 1985) mozliwy do nadbudowania nad nie.

Czy przydatne?

Co to jest Linda

Co to jest LINDA: mechanizm i jezyk programowania wspólbieznego (autorstwa D. Gelerntera, 1985) mozliwy do nadbudowania nad nie wszystkimi jezykami programowania, jak C albo Fortran; tworzy rozproszona pamiec dzielona. Zobacz tez krotka
Jak działa LCS:
Co to jest migawka cieklokrystaliczna, matryca przedmiotów cieklokrystalicznych uzywana do sterowania naswietlaniem w drukarce cieklokrystalicznej zamiast lasera linda co znaczy.
Jak działa Licencja Jednostanowiskowa:
Co to jest uprawniajaca uzytkownika do zainstalowania nabytego oprogramowania tylko w jednym komputerze, obejmujaca zakaz udostepniania takiego oprogramowania w sieci i na innych wolno stojacych komputerach. L linda krzyżówka.
Jak działa Logo:
Co to jest symbol graficzny spółki, instytucji, stowarzyszenia i tym podobne; wspólnie z ogólna wirtualizacja l. jest nieodlacznym elementem komercyjnych albo informacyjnych stron WWW. Zobacz tez baner linda co to jest.
Jak działa Look-And-Feel:
Co to jest caloksztalt wygladu (graficznego) interfejsu uzytkownika, element kilku sporów rozstrzyganych sadownie miedzy firmami Apple a Microsoft (spółka Apple oskarzyla Microsoft o zabór koncepcji interfejsu linda słownik.
Jak działa Leniwe Zwielokrotnianie:
Co to jest tworzenie kopii informacji tylko na jednym serwerze i zwielokrotnianie jej w terminie pózniejszym w chwilach mniejszego obciazenia serwerów i sieci linda czym jest.

Czym jest Linda znaczenie w Słownik programisty L .