Słownik liczba poczwórnej precyzji co to jest? Do czego służy gwarantujaca podwójnie wieksza.

Czy przydatne?

Co to jest liczba poczwórnej precyzji

Co to jest LICZBA POCZWÓRNEJ PRECYZJI: liczba zmiennopozycyjna o wydluzonej mantysie i cesze, gwarantujaca podwójnie wieksza dokladnosc (w sensie liczby bitów w rozwinieciu dwójkowym) niz liczba podwójnej precyzji; Format rzadko spotykany w realizacjach sprzetowych. Zobacz tez IEEE-754
Jak działa Luk:
Co to jest krawedz grafu liczba poczwórnej precyzji co to jest.
Jak działa Laser:
Co to jest generator swiatla spójnego (twardego), użytkowany w wielu dokładnych urzadzeniach, między innymi w konstrukcji drukarek i pamieci komputerowych. Zobacz tez wlókno optyczne liczba poczwórnej precyzji definicja.
Jak działa Latin-2:
Co to jest nazywana slowianska (Slavic, nr 852), zawierajaca między innymi pelny alfabet polski; jeden z najpopularniejszych kodów uwzgledniajacych komplet polskich liter. Zobacz tez polskie litery, ISO 8859-2 liczba poczwórnej precyzji co znaczy.
Jak działa Liczba:
Co to jest komputerowymi ograniczeniami liczb (w znaczeniu matematycznym) jest skonczonosc i niepelnosc. Liczby calkowite musza nalezec do niewielkiego przedzialu wokól zera (na przykład musza byc mniejsze co liczba poczwórnej precyzji słownik.
Jak działa Locker:
Co to jest zarg.] operator kanalu IRC, naduzywajacy prawa do zamykania kanalu. Zobacz tez zargon IRC liczba poczwórnej precyzji znaczenie.

Czym jest Precyzji Poczwórnej Liczba znaczenie w Słownik programisty L .