Słownik licencja strefowa co to jest? Do czego służy w sieci albo w zestawie komputerów, na.

Czy przydatne?

Co to jest licencja strefowa

Co to jest LICENCJA STREFOWA: rodzaj licencji zezwalajacej na uzytkowanie oprogramowania w sieci albo w zestawie komputerów, na przykład w szkole albo w pracowni, okreslajacej max. liczbe stanowisk, na których wolno zainstalowac objete nia oprogramowanie. L.s. jest okreslana dla konkretnych przypadków (w przeciwienstwie do ogólnej), dlatego jest tez nazywana l i c e n- c j a i n d y w i d u a l n a. Odmiana l.s. jest l i c e n c j a s i e c i o w a (network licence). Zobacz tez licencja jednostanowiskowa, shareware
Jak działa Liczba Dwójkowa:
Co to jest liczba w zapisie dwójkowym, tzn. reprezentowana za pomoca tylko dwu cyfr: 0 i 1, na przykład 10101001 (dziesietnie 169). Zobacz tez liczba ósemkowa licencja strefowa co to jest.
Jak działa Logika BAN:
Co to jest rodzaj logiki uwierzytelniania zaproponowany i opisany poprzez Burrowsa, Abadiego i Needhama licencja strefowa definicja.
Jak działa Lista Cykliczna:
Co to jest spis powstajaca poprzez wskazanie w elemencie ostatnim (ogonowym) pierwszego elementu (glowy) listy. Zobacz tez bufor cykliczny licencja strefowa co znaczy.
Jak działa Licencja Jednostanowiskowa:
Co to jest uprawniajaca uzytkownika do zainstalowania nabytego oprogramowania tylko w jednym komputerze, obejmujaca zakaz udostepniania takiego oprogramowania w sieci i na innych wolno stojacych komputerach. L licencja strefowa słownik.
Jak działa Laser:
Co to jest generator swiatla spójnego (twardego), użytkowany w wielu dokładnych urzadzeniach, między innymi w konstrukcji drukarek i pamieci komputerowych. Zobacz tez wlókno optyczne licencja strefowa znaczenie.

Czym jest Strefowa Licencja znaczenie w Słownik programisty L .