Słownik licencja strefowa co to jest? Do czego służy w sieci albo w zestawie komputerów, na.

Czy przydatne?

Co to jest licencja strefowa

Co to jest LICENCJA STREFOWA: rodzaj licencji zezwalajacej na uzytkowanie oprogramowania w sieci albo w zestawie komputerów, na przykład w szkole albo w pracowni, okreslajacej max. liczbe stanowisk, na których wolno zainstalowac objete nia oprogramowanie. L.s. jest okreslana dla konkretnych przypadków (w przeciwienstwie do ogólnej), dlatego jest tez nazywana l i c e n- c j a i n d y w i d u a l n a. Odmiana l.s. jest l i c e n c j a s i e c i o w a (network licence). Zobacz tez licencja jednostanowiskowa, shareware
Jak działa Laser:
Co to jest generator swiatla spójnego (twardego), użytkowany w wielu dokładnych urzadzeniach, między innymi w konstrukcji drukarek i pamieci komputerowych. Zobacz tez wlókno optyczne licencja strefowa co znaczy.
Jak działa LCS:
Co to jest migawka cieklokrystaliczna, matryca przedmiotów cieklokrystalicznych uzywana do sterowania naswietlaniem w drukarce cieklokrystalicznej zamiast lasera licencja strefowa krzyżówka.
Jak działa Lameriada:
Co to jest glosu na forach dyskusji internetowych w sposób wskazujacy na brak albo powierzchowna znajomosc omawianej dyscypliny; parada zle ukrywanej niekompetencji. Od pewnego poziomu w hierarchii stanowisk l licencja strefowa co to jest.
Jak działa LPC:
Co to jest przekazywania komunikatów w systemie operacyjnym Windows NT, podobny do protokolów RPC, zoptymalizowany pod katem wydajnej obslugi wywolan lokalnych. Z trzech odmian LPC korzysta się między innymi licencja strefowa słownik.
Jak działa Licencja Typu Firmware:
Co to jest licencja obejmujaca oprogramowanie ukladowe, tzn. umieszczone na stale w sprzetowej czesci mechanizmu komputerowego. Zobacz tez freeware, shareware licencja strefowa czym jest.

Czym jest Strefowa Licencja znaczenie w Słownik programisty L .