Słownik Leibniz, G.W. co to jest? Do czego służy 1646-1716), prócz sformulowania zasad i notacji.

Czy przydatne?

Co to jest Leibniz, G.W.

Co to jest LEIBNIZ, G.W.: niemiecki matematyk i filozof Gottfried Wilhelm Leibniz (1646-1716), prócz sformulowania zasad i notacji rachunku rózniczkowego i calkowego (niezaleznie od I. Newtona) i przekonania o "najwspanialszym z mozliwych" wariancie doswiadczanego swiata, dal się poznac jako wtórny odkrywca (po Chinczykach) mechanizmu dwójkowego, i konstruktor mechanicznych arytmometrów. Arytmometr Leibniza dzialal na zasadzie ukladu walków schodkowych, użytkowanych poprzez dlugi czas później w konstrukcjach mechanicznych maszyn kalkulacyjnych; umozliwial wykonywanie czterech elementarnych operacji arytmetycznych. Zobacz tez Babbage, Pascal, ogromni w informatyce
Jak działa Lizard:
Co to jest zarg.] nieautoryzowany serwer (dosl.: jaszczur); moze ukasic , przeto przy kontaktach z nim jest wskazane zachowanie ostroznosci. Zobacz tez uwierzytelnianie, wizard leibniz, g.w. co to jest.
Jak działa Las:
Co to jest graf, którego kazda skladowa jest drzewem leibniz, g.w. definicja.
Jak działa LCD:
Co to jest wyswietlacz cieklokrystaliczny. Zobacz tez ciekly krysztal, monitor LCD leibniz, g.w. co znaczy.
Jak działa Licznik Odwolan:
Co to jest rejestrujacy liczbe kontaktów z zasobem, organizowany w celach statystycznych (na przykład l.o. do witryny WWW) albo sluzacy jako dana w algorytmie zarzadzania zasobem; 2. atrybut pliku w systemie leibniz, g.w. słownik.
Jak działa Lisc:
Co to jest koncowy wierzcholek w drzewie z korzeniem, a więc taki, z którego nie prowadzi juz zaden luk do innego wierzcholka. Zobacz tez graf leibniz, g.w. znaczenie.

Czym jest W G Leibniz znaczenie w Słownik programisty L .