Słownik Latin-1 co to jest? Do czego służy litery uzywane w alfabetach wiekszosci jezyków.

Czy przydatne?

Co to jest Latin-1

Co to jest LATIN-1: 256-elementowy zbiór znaków, rozszerzajacy standard ASCII o litery uzywane w alfabetach wiekszosci jezyków europejskich (z wyjatkiem greckiego i rosyjskiego) i popularne symbole (na przykład znak stopnia temp., kod 248). Istnieje sporo odmian lokalnych kodu Latin-1 (na przykład Latin-2, Latin+Mazovia). W systemach Windows sprawa zestawu znaków jest rozwiazywana poprzez wybór odpowiedniej strony kodowej. Zobacz tez ISO 8859-1
Jak działa Lacze Dzierzawione:
Co to jest udostepnione poprzez dostawce uslug telekomunikacyjnych na wylaczny uzytek dzierzawcy; dzieki zbednosci komutacji czasowej jednopunktowe albo wielopunktowe l.d. zapewnia duza wydajnosc komunikacji latin-1 co to jest.
Jak działa Lacznik Hipertekstowy:
Co to jest pelniacy funkcje odsylacza ksiazkowego, jest to proponujacy czytelnikowi przejscie do innego miejsca hipertekstu. L.h. moze prowadzic do innego pliku, zlokalizowanego w ogólnym przypadku w dowolnym latin-1 definicja.
Jak działa Lacze Stale:
Co to jest lacze komunikacyjne aktywne nieustannie, dostepne bez protokolu nawiazywania polaczenia latin-1 co znaczy.
Jak działa Liczba Zmiennopozycyjna:
Co to jest przechowywana w komputerze w znormalizowanej postaci wykladniczej l = mc, gdzie podstawa m nazywa się m a n t y s a (mantissa), a wykladnik - c e c h a (exponent). Okreslenie z m i e n n o p o z y c latin-1 słownik.
Jak działa LPC:
Co to jest przekazywania komunikatów w systemie operacyjnym Windows NT, podobny do protokolów RPC, zoptymalizowany pod katem wydajnej obslugi wywolan lokalnych. Z trzech odmian LPC korzysta się między innymi latin-1 znaczenie.

Czym jest 1 Latin znaczenie w Słownik programisty L .