Słownik kuloodporny co to jest? Do czego służy próbami naruszen bezpieczenstwa; wyrazenie uzywane.

Czy przydatne?

Co to jest kuloodporny

Co to jest KULOODPORNY: [zarg.] niezawodny, dobrze chroniony przed awariami albo próbami naruszen bezpieczenstwa; wyrazenie uzywane dla podkreslenia jakosci mechanizmu informatycznego. Zobacz tez blekitny ekran smierci
Jak działa Kropka Dziesietna:
Co to jest oddzielajacy czesc calkowita liczby od czesci dziesietnej, powszechnie użytkowany w państwach anglosaskich, a poprzez to i w komputerach; odpowiednik p r z e c i n k a d z i e s i e t n e- g o kuloodporny co to jest.
Jak działa Komunikacja Grupowa:
Co to jest w systemie rozproszonym, gdzie komunikaty docieraja do ekipy mechanizmów na zasadzie niepodzielnosci (jest to do wszystkich lub w ogóle), kierowane do adresatów za pomoca szczególnych operacji kuloodporny definicja.
Jak działa Katalog Biezacy:
Co to jest ostatnim prawidłowo wykonanym poleceniu zmiany katalogu (cd, chdir) albo ustalony domyslnie w srodowisku zadania. Odnosząc się do k.b. sa interpretowane nazwy wzgledne zasobów systemowych, na kuloodporny co znaczy.
Jak działa Kontrawariancja:
Co to jest r z e c i w b i e z n a, zmiany typów parametrów wejsciowych przebiegajace w kierunku przeciwnym niz rodzaje obejmujacych je interfejsów; mozliwosc przeksztalcania typów parametrów wejsciowych w kuloodporny słownik.
Jak działa Kolejka Wielopoziomowa Ze Sprzezeniem Zwrotnym:
Co to jest mechanizmów w systemie operacyjnym sterowany algorytmem gwarantujacym automatyczne przenoszenie mechanizmów przekraczajacych kwanty czasu do kolejek niskopriorytetowych o dluzszych kwantach czasu i kuloodporny znaczenie.

Czym jest Kuloodporny znaczenie w Słownik programisty K .