Słownik krzywa sklejana co to jest? Do czego służy l e j a n y c h (spline functions), jest to.

Czy przydatne?

Co to jest krzywa sklejana

Co to jest KRZYWA SKLEJANA: krzywa interpolacyjna wyrazana za pomoca f u n k- c j i s k l e j a n y c h (spline functions), jest to funkcji okreslonych za pomoca wielomianów na spójnej sumie podprzedzialów. W miejscach sklejania wielomianów jest wymagana ciaglosc pochodnej funkcji sklejanej w celu zapewnienia wystarczajacej gladkosci k.s. Dzieki plynnym ksztaltom k.s. znajduja wykorzystanie między innymi w projektowaniu przekrojów kadlubów statków i samolotów. Zobacz tez interpolacja
Jak działa Klekosiad:
Co to jest taboretu z podnózkiem, pozwalajacego przyjac pozycje pólsiedzaca-pólkleczaca, odpowiednia pod wzgledem zdrowotnym i ergonomicznym do pracy przy komputerze. Zobacz tez akcesoria komputerowe krzywa sklejana co znaczy.
Jak działa Koperta:
Co to jest przedmiot, który uzewnetrznia niezbedne wiadomości adresujace albo nazywajace porcje przechowywanych w nim danych. Zobacz tez pakiet, kontener krzywa sklejana krzyżówka.
Jak działa Kabel Bezmodemowy:
Co to jest kabel szeregowy z przeplotem umozliwiajacy komunikacje miedzy dwoma komputerami osobistymi bez posrednictwa modemów krzywa sklejana co to jest.
Jak działa Klawisz:
Co to jest mechaniczny albo wirtualny (uwidoczniony na ekranie) przycisk sluzacy do sterowania komputerem albo do wprowadzania danych. Zobacz tez klawiszologia krzywa sklejana słownik.
Jak działa Karta Modem-Fax:
Co to jest karta z ukladami elektronicznymi rozszerzajacymi mozliwosci komputera o funkcje modemu i faksu. Dostarczana wspólnie z odpowiednim oprogramowaniem (zazwyczaj dostosowanym do srodowiska Windows krzywa sklejana czym jest.

Czym jest Sklejana Krzywa znaczenie w Słownik programisty K .