Słownik kryptografia co to jest? Do czego służy szyfrowania i deszyfrowania. Celem k. jest.

Czy przydatne?

Co to jest kryptografia

Co to jest KRYPTOGRAFIA: dzial kryptologii dotyczacy projektowania algorytmów szyfrowania i deszyfrowania. Celem k. jest zapewnienie tajnosci albo autentycznosci komunikatów (lub jednego i drugiego). Wedlug ocen ekspertów amerykanskich na postęp k. moga wplywac hamujaco dzialania administracyjne. Zobacz tez kryptoanaliza, bezpieczenstwo, PGP, PEM, RSA
Jak działa Konczenie Procesu:
Co to jest prawidłowe zakonczenie procesu, realizowane za pomoca odpowiedniego wywolania systemowego, na przykład exit w systemach uniksowych i uniksopodobnych. Zobacz tez likwidowanie procesu kryptografia co znaczy.
Jak działa Krzywa Sklejana:
Co to jest interpolacyjna wyrazana za pomoca f u n k- c j i s k l e j a n y c h (spline functions), jest to funkcji okreslonych za pomoca wielomianów na spójnej sumie podprzedzialów. W miejscach sklejania kryptografia krzyżówka.
Jak działa Komunikacja Miedzyprocesowa:
Co to jest umozliwiajacych wymiane komunikatów miedzy procesami wykonywanymi w jednej maszynie albo rozprzestrzenionymi w sieci. Skrót IPC pochodzi ze srodowiska mechanizmu operacyjnego UNIX. K.m. w sieciach kryptografia co to jest.
Jak działa Kotwica:
Co to jest jezyka HTML umozliwiajacy przejscie do innej strony WWW; opatrzony tytulem pkt. umocowania innej strony WWW na stronie biezacej zawierajacy adres URL nowej strony. Zobacz tez lacznik hipertekstowy kryptografia słownik.
Jak działa Klucz Tajny:
Co to jest szyfrowaniu symetrycznym. Obie strony komunikujace się z uzyciem k.t. powinny miec taki sam klucz. Bezpieczenstwo komunikacji zalezy od utrzymania tajnosci k.t. Zobacz tez. klucz glówny, klucz sesji kryptografia czym jest.

Czym jest Kryptografia znaczenie w Słownik programisty K .