Słownik krój rastrowy co to jest? Do czego służy trakcie drukowania (wyswietlania) tekstu komplet.

Czy przydatne?

Co to jest krój rastrowy

Co to jest KRÓJ RASTROWY: krój zdefiniowany i przechowywany w formie mapy bitowej. W trakcie drukowania (wyswietlania) tekstu komplet wzorów bitowych czcionek k.r. musi byc dostepny w pamieci komputera. Gladkosc krawedzi czcionek k.r. zalezy od rozdzielczosci urzadzenia. K.r. jest trudny do skalowania. Zobacz tez krój konturowy, pamiec ROM
Jak działa Kod Nadmiarowy:
Co to jest j e d n o s t- k a k o d o w a n i a ( symbol, blok) zawiera wiecej bitów niz potrzeba do przekazania informacji. Dodatkowe bity sluza do celów kontrolnych, odpowiednie algorytmy umozliwiaja z ich krój rastrowy co znaczy.
Jak działa Klucz Obcy:
Co to jest kolumna albo zestaw kolumn tabeli o wartosciach z tej samej dziedziny co klucz glówny; k.o. sluzy do laczenia danych przechowywanych w róznych tabelach krój rastrowy krzyżówka.
Jak działa Konwersja:
Co to jest danych na inny, niezbędna przy przechodzeniu do innego mechanizmu (komputera, oprogramowania albo wersji oprogramowania). Zobacz tez program konwersji, przetwarzanie, RPC, postac kanoniczna krój rastrowy co to jest.
Jak działa Klucz Kandydujacy:
Co to jest w bazach danych kolumna albo zestaw kolumn tabeli, jednoznacznie identyfikujaca wiersze w tabeli; sposród k.k. wybiera się klucz glówny krój rastrowy słownik.
Jak działa Klasa Konkretna:
Co to jest klasa, której wszystkie sposoby sa w pelni zdefiniowane. Zobacz tez klasa abstrakcyjna krój rastrowy czym jest.

Czym jest Rastrowy Krój znaczenie w Słownik programisty K .