Słownik kopia co to jest? Do czego służy W razie komputerów k. jest doskonala: oryginal i k. sa.

Czy przydatne?

Co to jest kopia

Co to jest KOPIA: rezultat powielenia obiektu programowego, na przykład pliku. W razie komputerów k. jest doskonala: oryginal i k. sa identyczne pod wzgledem zawieranych informacji. Róznice miedzy kopiami moga wystepowac tylko w fizycznych nosnikach k. albo w dostepnosci k. (Oczywiscie, kopia moze zostac pózniej zmieniona niezaleznie od oryginalu). Latwosc wykonywania k. i ich doskonalosc jest zródlem przestepstw komputerowych. Wazne dane i programy powinny miec zawsze przynajmniej jedna k. Zobacz tez kopia zapasowa, ochrona danych, zwielokrotnianie
Jak działa Komputeryzacja Prac Wydawniczych:
Co to jest komputera do calosciowego opracowania skladu drukarskiego, obejmujace nie tylko maszynopisanie, ale równiez wszechstronna pomoc przy redagowaniu technicznym, umieszczaniu ilustracji ( programy DTP kopia co znaczy.
Jak działa Klucz Glówny:
Co to jest wielokrotnego uzytku użytkowany do szyfrowania kluczy sesji przesylanych miedzy centrala dystrybucji kluczy a uzytkownikiem. K.g. nie nalezy przesylac siecia komputerowa ani przekazywac poprzez kopia krzyżówka.
Jak działa Koder:
Co to jest program, którego zadaniem jest kodowanie (albo szyfrowanie) informacji; 2. [zarg.] pogardliwe okreslenie programisty przekladajacego szczególowy model blokowy na okreslony jezyk programowania; Jak kopia co to jest.
Jak działa Kompilacja:
Co to jest odpowiedni, ale powszechnie przyjety termin okreslajacy mechanizm tlumaczenia programu z postaci zródlowej na kod wynikowy. Obejmujac etapy analizy leksykalnej, skladniowej i generowania kodu, k kopia słownik.
Jak działa Kraker:
Co to jest termin ukuty poprzez dobrych hakerów (1985 r.) dla odróznienia hakera zlego , tzn. takiego, którego jedynym celem jest destrukcja mechanizmów komputerowych, ze specjalnym uwzglednieniem szkodnictwa w kopia czym jest.

Czym jest Kopia znaczenie w Słownik programisty K .