Słownik konto co to jest? Do czego służy operacyjnego, gdzie sa zapisane nazwa uzytkownika, jego.

Czy przydatne?

Co to jest konto

Co to jest KONTO: 1. [pot.] rekord w bazie uzytkowników mechanizmu operacyjnego, gdzie sa zapisane nazwa uzytkownika, jego haslo (zaszyfrowane) i inne dane charakteryzujace uzytkownika; 2. pozycja rejestru sluzacego do rozliczania uzytkownika za uslugi swiadczone mu poprzez mechanizm komputerowy; 3. wpis okreslajacy stan posiadania uzytkownika mechanizmu bankowego. Zobacz tez bankomat, karta platnicza
Jak działa Kod Dwójkowo-Dziesietny:
Co to jest następnych cyfr dziesietnych liczby w systemie dwójkowym z przeznaczeniem 4 bitów na cyfre. Na przyklad liczba 2001 ma reprezentacje BCD równa 0010 0000 0000 0001; 2. [hist.] inicjalny mechanizm konto co znaczy.
Jak działa Ksiega Gosci:
Co to jest strona WWW z wpisami odwiedzajacych, nobliwy zwyczaj przeniesiony do cyberprzestrzeni konto krzyżówka.
Jak działa Komputer Domowy:
Co to jest niedrogi komputer 8-bitowy poświęcony glównie do celów rozrywkowych (na przykład ZX Spectrum, Commodore, Atari). Zanika róznica miedzy k.d. a komputerami biurowymi czy użytkowanymi w laboratoriach konto co to jest.
Jak działa Klient Bezdyskowy:
Co to jest niezaopatrzony w zaden rodzaj pamieci dyskowej. Wszystkie pliki uzywane poprzez k.b. znajduja się w serwerach. Rozruch k.b. bazuje na wykonaniu specjalnego protokolu startowego, zapamietanego w konto słownik.
Jak działa Komutowanie Obwodów:
Co to jest lacza komunikacyjnego podobny do stosowanego w systemie telefonicznym: tworzy się ciag polaczen na wylaczny uzytek komunikujacych się mechanizmów, utrzymywany poprzez caly czas trwania zamiany konto czym jest.

Czym jest Konto znaczenie w Słownik programisty K .