Słownik kontekst co to jest? Do czego służy poszczególne programy, stan zmiennych programu albo.

Czy przydatne?

Co to jest kontekst

Co to jest KONTEKST: 1. sposób interpretowania informacji tworzony poprzez poszczególne programy, stan zmiennych programu albo srodowiska wplywajacy na interpretowanie informacji. Na przyklad tekst tego slownika moze byc podany na wejsciu kompilatora Pascala, jednak k. srodowiska kompilatora nie okaze się w tym przypadku wlasciwy. Nieodpowiedni k. bywa powód wielu bledów, których poszukujemy w samym programie albo w danych; 2. zestaw wartosci rejestrów, zmiennych i struktur charakteryzujacych chwilowy stan procesu
Jak działa Kanal:
Co to jest 1. lacze (zwykle jednokierunkowe); 2. [dawn.] interfejs sprzetowy kontekst co znaczy.
Jak działa Klasa:
Co to jest koncepcja i konstrukcja projektowania i programowania obiektowego, pojęcie nowego typu danych umozliwiajaca tworzenie i operowania w programie na obiektach, a więc reprezentantach nowego typu. K kontekst krzyżówka.
Jak działa Królestwo:
Co to jest mechanizmu Kerberos zawierajace serwer uslugi Kerberos przechowujacy identyfikatory i zaszyfrowane hasla uzytkowników bazy bezpieczenstwa i pewna liczbe klientów i programów, nie mniej jednak kazdy kontekst co to jest.
Jak działa Kod Dwójkowo-Dziesietny:
Co to jest następnych cyfr dziesietnych liczby w systemie dwójkowym z przeznaczeniem 4 bitów na cyfre. Na przyklad liczba 2001 ma reprezentacje BCD równa 0010 0000 0000 0001; 2. [hist.] inicjalny mechanizm kontekst słownik.
Jak działa Komunikacja Dwukierunkowa:
Co to jest umozliwiajacy równoczesne przesylanie komunikatów w obu kierunkach (dwoma kanalami). Przesylanie w jednym kierunku jest mozliwe wtedy i tylko wtedy, kiedy mozliwe jest przesylanie w drugim kierunku kontekst czym jest.

Czym jest Kontekst znaczenie w Słownik programisty K .