Słownik koncentrator co to jest? Do czego służy zakonczenia kabli ( skretki) prowadzacych do.

Czy przydatne?

Co to jest koncentrator

Co to jest KONCENTRATOR: 1. plytka polaczen sieciowych standardu 10Base-T skupiajaca zakonczenia kabli ( skretki) prowadzacych do poszczególnych komputerów sieciowych, latwa do zainstalowania w podstacjach telefonicznych; dzieki tym wlasciwosciom k. nadaje logicznie liniowej szynie polaczen praktyczna z punktu widzenia konserwacji topologie gwiazdy; 2. pkt. logiczny sieci Internet, komasujacy wortale, a więc portale specjalistyczne; strona WWW z adekwatnie zestawionymi lacznikami hipertekstowymi (odsylaczami)
Jak działa Kopia Zapasowa:
Co to jest albo oprogramowania wykonana w celach ochronnych na osobnym nosniku danych, przechowywana w miejscu fizycznie oddzielnym (odleglym) od komputera zródlowego. Systematyczne wykonywanie k.z koncentrator co znaczy.
Jak działa Kompilator Terminowy:
Co to jest kompilator dokonujacy przekladu na kod wykonywalny na biezaco, jest to w czasie wykonania programu. K.t. tlumaczy na przykład bajtokod Javy na postac wykonywalna koncentrator krzyżówka.
Jak działa Kompresja:
Co to jest pamieci i szerokosci pasma potrzebnych do magazynowania i przesylania danych, zwlaszcza obrazów (wiadomość zawarta na pocztówce z wakacji moze liczyc i 2MB). Zaleznie od rodzaju k. czesc informacji koncentrator co to jest.
Jak działa Komputeryzacja Przestrzenna:
Co to jest nasycenie moca obliczeniowa i oprogramowaniem sprzetów codziennego uzytku: pralek, lodówek, kuchenek, samochodów, dlugopisów, wzbogacane o mozliwosci zdalnego sterowania i zamiany danych. W 1999 r koncentrator słownik.
Jak działa Kolejka Wielopoziomowa Ze Sprzezeniem Zwrotnym:
Co to jest mechanizmów w systemie operacyjnym sterowany algorytmem gwarantujacym automatyczne przenoszenie mechanizmów przekraczajacych kwanty czasu do kolejek niskopriorytetowych o dluzszych kwantach czasu i koncentrator czym jest.

Czym jest Koncentrator znaczenie w Słownik programisty K .