Słownik komputer satelitarny co to jest? Do czego służy specjalizowane dzialania, na przykład.

Czy przydatne?

Co to jest komputer satelitarny

Co to jest KOMPUTER SATELITARNY: komputer wspólpracujacy z komputerem glównym, wykonujacy specjalizowane dzialania, na przykład spooling albo gromadzacy dane pomiarowe (w systemach czasu rzeczywistego). Zobacz tez mechanizm rozproszony
Jak działa Komputeryzacja Przestrzenna:
Co to jest nasycenie moca obliczeniowa i oprogramowaniem sprzetów codziennego uzytku: pralek, lodówek, kuchenek, samochodów, dlugopisów, wzbogacane o mozliwosci zdalnego sterowania i zamiany danych. W 1999 r komputer satelitarny co znaczy.
Jak działa Katalog Domyslny:
Co to jest katalog biezacy ustanawiany dla zadania w momencie, gdy uzytkownik rejestruje się w systemie komputer satelitarny krzyżówka.
Jak działa Kowariancja:
Co to jest oczekiwana iloczynu odchylen zmiennych losowych Xi i Xj (i Ö j) od ich wartosci oczekiwanych - k. zmiennych losowych; 2. z m i e n n o s c z g o d n a, zmiany typów parametrów wyjsciowych i wartosci komputer satelitarny co to jest.
Jak działa Karta Sieciowa:
Co to jest obudowie komputera osobistego karta rozszerzajaca, umozliwiajaca podlaczenie komputera do sieci. K.s. jest wyposażona w rozpoznawany programowo unikalny numer, za pomoca którego komputer, gdzie jest komputer satelitarny słownik.
Jak działa Kod Maszynowy:
Co to jest kod, który jednostka centralna rozpoznaje jako wlasne rozkazy, zawarty w pliku wykonywalnym. Zobacz tez spis rozkazów, kod wynikowy, jezyk maszynowy komputer satelitarny czym jest.

Czym jest Satelitarny Komputer znaczenie w Słownik programisty K .