Słownik komputer przemyslowy co to jest? Do czego służy sterowania produkcja, w obudowie chroniacej.

Czy przydatne?

Co to jest komputer przemyslowy

Co to jest KOMPUTER PRZEMYSLOWY: komputer montowany w obiektach przemyslowych w celu sterowania produkcja, w obudowie chroniacej przed szkodliwym wplywem otoczenia (podwyzszona temp., wilgotnosc, wstrzasy, pola elektromagnetyczne). W prostszych zastosowaniach (dozór mechanizmów produkcyjnych) jako k.p. uzywa się komputerów typu IBM PC; bardziej zlozone k.p. maja budowe modulowa, ulatwiajaca konfigurowanie sprzetu. Oprogramowanie k.p. dziala w okresie rzeczywistym
Jak działa Komórka ATM:
Co to jest a r s t w y f i z y c z n e j A T M uzywany w sieciach SONET, o malo informatycznej dlugosci 53 bajtów (5 bajtów naglówka i 48 bajtów danych). O b s z a r l a d u n k o w y k.A. moze przenosic komputer przemyslowy co znaczy.
Jak działa Kompilator Logiczny:
Co to jest wspomagajace projektowanie programowalnych ukladów logicznych. K.l. opierając się na dostarczonego poprzez uzytkownika opisu dzialania ukladu wyznacza mape polaczen w elemencie PLD. Zaawansowane k.l komputer przemyslowy krzyżówka.
Jak działa Karta Dzwiekowa:
Co to jest umozliwiajaca generowanie poprzez komputer dzwieków, odtwarzanie muzyki, zapamietywanie glosu z mikrofonu i tym podobne; foniczne wejscie-wyjscie. Zobacz tez glosnik, CD-ROM, plik dzwiekowy komputer przemyslowy co to jest.
Jak działa Komponowanie:
Co to jest zestawianie czesci komponentów w calosc ( kompozyt), bez modyfikowania tych czesci. Czesci nadaja się do zestawiania, jesli semantyke kompozytu mozna wyprowadzic opierając się na cech komponentów komputer przemyslowy słownik.
Jak działa Komputery A Tolerancja:
Co to jest informacyjna wynikajaca z powszechnosci zamiany informacji za pomoca sieci komputerowych daje bezprecedensowa mozliwosc wychowania w poczuciu tolerancji, zrozumienia i poszanowania odmiennosci kultur komputer przemyslowy czym jest.

Czym jest Przemyslowy Komputer znaczenie w Słownik programisty K .