Słownik komórka ATM co to jest? Do czego służy uzywany w sieciach SONET, o malo informatycznej.

Czy przydatne?

Co to jest komórka ATM

Co to jest KOMÓRKA ATM: format komunikatu w a r s t w y f i z y c z n e j A T M uzywany w sieciach SONET, o "malo informatycznej" dlugosci 53 bajtów (5 bajtów naglówka i 48 bajtów danych). O b s z a r l a d u n k o w y k.A. moze przenosic porcje danych dowolnego rodzaju (na przykład dane komputerowe, cyfrowy sygnal telewizyjny albo telefoniczny). Przekazywanie komórek ATM dzieje się nieustannie, w przypadku braku danych obszary ladunkowe sa puste, a w razie przeciazenia sieci nie wszystkie komórki moga ginac. Naglówki k.A. zawieraja wiadomości interpretowane poprzez przelaczniki ATM kierujace komórki do odpowiednich adresatów. Zobacz tez tryb przesylania asynchronicznego, komórka
Jak działa Komutacja Czasowa:
Co to jest sposób przelaczania kanalów komunikacyjnych, gdzie wykorzystuje się przegródki czasu do przenoszenia porcji informacji (bitów, bajtów i in.). Zobacz tez zwielokrotnianie z podzialem czasu komórka atm co znaczy.
Jak działa Klucz Prywatny:
Co to jest jeden z dwu kluczy użytkowanych w systemie szyfrowania z kluczem jawnym. K.p. jest kluczem tajnym, powinien go znac tylko jego wlasciciel komórka atm krzyżówka.
Jak działa Kopiowanie Przy Zapisie:
Co to jest umozliwiajaca wspólne korzystanie z obiektu danych poprzez sporo mechanizmów do chwili, gdzie ma nastapic jego zapisanie. Przedmiot danych zostaje wówczas kopiowany w przestrzeni adresowej procesu komórka atm co to jest.
Jak działa Kompilacja Niezalezna:
Co to jest mozliwosc niezaleznego kompilowania modulów, ulatwia budowanie duzych programów (zwlaszcza poprzez zespoly programistów) i upraszcza wykonywanie w nich zmian. Zobacz tez modularnosc komórka atm słownik.
Jak działa Kopiowanie:
Co to jest fizycznego egzemplarza zasobu (na przykład pliku, strony), identycznego z oryginalem, poprzez zapamietanie go w innym miejscu pamieci albo w odrebnej jednostce pamieci (na przykład k. pliku z dysku komórka atm czym jest.

Czym jest Atm Komórka znaczenie w Słownik programisty K .