Słownik komentarz co to jest? Do czego służy umieszczania w programie opisów wyjasniajacych.

Czy przydatne?

Co to jest komentarz

Co to jest KOMENTARZ: jednostka skladniowa j. programowania sluzaca do umieszczania w programie opisów wyjasniajacych, pomijana w calosci poprzez translator jezyka programowania. Rozróznia się k o m e n t a r z e n a w i a s o- w e, rozpoczynajace się i konczace umownymi symbolami, na przykład /* ... */ (notacja C) albo { ... } (notacja pascalowa), i k o m e n t a r z e w i e r s z o w e, rozpoczynajace się szczególnym symbolem (na przykład //) i konczace znakiem konca wiersza. Zarówno brak, jak i nadmiar k. jest wada tekstu programu. Dobrze dobrane nazwy, czesto w wystarczajacym stopniu wyjasniaja program. Umiejetnosc komentowania jest sztuka i rzemioslem - jak cale programowanie. Zobacz tez skladnia
Jak działa Kodowanie:
Co to jest abstrakcyjnych obiektów w zestaw zlozony z zer i jedynek, na przykład kodowanie liczb naturalnych w ciag 0, 01, 11, 100,... albo liter, cyfr i innych znaków w kod ASCII; 2. [pot.] czesc zadania komentarz co znaczy.
Jak działa Krój Ekranowy:
Co to jest rastrowy, imitujacy krój drukarski na ekranie komputera, zwykle gorszej jakosci niz krój drukarkowy ze wzgledu ma mniejsza rozdzielczosc ekranu. Istnieja tez odmiany wektorowe k.e., lepszej jakosci i komentarz krzyżówka.
Jak działa Klawiszologia:
Co to jest okreslenie wiedzy opanowywanej poprzez uzytkowników konkretnych aplikacji. Brak rozpoznania operacji klawiszowych utrudnia korzystanie z aplikacji. Warto podkreslic, ze choc kazdy klawisz wytwarza komentarz co to jest.
Jak działa Klient-Serwer:
Co to jest uproszczony protokól komunikacji miedzyprocesowej, uzytkowany w sieciach komputerowych; 2. [pot.] nazwa mechanizmów i aplikacji stosujacych którys z protokolów klient-serwer. Zobacz tez termin komentarz słownik.
Jak działa Komórka DCE:
Co to jest maszyn i innych zasobów w systemie DCE utworzona z uwzglednieniem jej celu, bezpieczenstwa, kosztu i administrowania. Kazda k.D. musi zawierac serwer czasu, serwer katalogów i serwer bezpieczenstwa komentarz czym jest.

Czym jest Komentarz znaczenie w Słownik programisty K .