Słownik koklasa co to jest? Do czego służy ze nazwy wszystkich procedur bibliotecznych COM.

Czy przydatne?

Co to jest koklasa

Co to jest KOKLASA: nazwa klasy w standardzie COM; przedrostek bierze się stad, ze nazwy wszystkich procedur bibliotecznych COM zaczynaja się od Co dla zaznaczenia, ze chodzi o standard COM. Moze to prowadzic do nieporozumien, gdyz przedrostek "co" (z angielskiego concurrent) zwykle sugeruje jakis rodzaj wspólbieznosci
Jak działa Komputeryzacja Przedsiewziec:
Co to jest pozbawiony scislego technicznego znaczenia, odnoszacy się do wszystkich zagadnien dotyczacych dzialalnosci duzych spółek: udostepniania pracownikom dostepu do danych przedsiebiorstwa, bezpieczenstwa koklasa co znaczy.
Jak działa Klub Hakerów:
Co to jest hakerów, na którym ochoczo dziela się oni miedzy soba informacjami dotyczacymi lamania zabezpieczen komputerowych. Udowodniono, ze sporo k.h. komercjalizuje się, sprzedajac własne uslugi wywiadom koklasa krzyżówka.
Jak działa Kworum Czytania:
Co to jest czytanie, które klient musi uzyskac od serwerów zwielokrotnionego zasobu, zanim bedzie mu wolno czytac. K.c. zsumowane z kworum pisania musi byc wieksze od ogólnej liczby zwielokrotnien zasobu koklasa co to jest.
Jak działa Kod CRC:
Co to jest calkowita, rezultat algorytmu cyklicznej kontroli nadmiarowej, którego celem jest sprawdzenie technicznej poprawnosci przesylanych danych, przekazywany wspólnie z blokiem danych ( pakietem) do koklasa słownik.
Jak działa Komputery A Muzyka:
Co to jest mozliwosci generowania dzwieków za pomoca komputerów tworza nowy wymiar w sferze doznan muzycznych. W rekach twórcy nawet grzebien moze stac się narzedziem tworzenia dziela sztuki; zwazywszy na koklasa czym jest.

Czym jest Koklasa znaczenie w Słownik programisty K .