Słownik klucz kandydujacy co to jest? Do czego służy jednoznacznie identyfikujaca wiersze w tabeli.

Czy przydatne?

Co to jest klucz kandydujacy

Co to jest KLUCZ KANDYDUJACY: w bazach danych kolumna albo zestaw kolumn tabeli, jednoznacznie identyfikujaca wiersze w tabeli; sposród k.k. wybiera się klucz glówny
Jak działa Komponowanie:
Co to jest zestawianie czesci komponentów w calosc ( kompozyt), bez modyfikowania tych czesci. Czesci nadaja się do zestawiania, jesli semantyke kompozytu mozna wyprowadzic opierając się na cech komponentów klucz kandydujacy co znaczy.
Jak działa Komunikacja Sieciowa:
Co to jest za posrednictwem sieci komputerowej. K.s. mozna podzielic na lokalna i rozlegla (globalna). W pierwszym przypadku zasieg k.s. jest ograniczony do budynku albo zespolu budynków, komunikacja rozlegla klucz kandydujacy krzyżówka.
Jak działa Kryptoanaliza Róznicowa:
Co to jest metoda poszukiwania klucza szyfrujacego za pomoca szyfrowania wybranych tekstów jawnych zawierajacych okreslone uklady bitów i analizowania wynikowych ukladów w tekscie zaszyfrowanym klucz kandydujacy co to jest.
Jak działa Komputerman:
Co to jest przezywajaca znaczna czesc ze swoich statystycznych 25 000 dni w bezposrednim kontakcie z ekranem komputera, pracujac, bawiac się, radujac i biedzac, zyskujac i tracac. Liczba k. gwaltownie rosnie klucz kandydujacy słownik.
Jak działa Komputeryzacja Przedsiewziec:
Co to jest pozbawiony scislego technicznego znaczenia, odnoszacy się do wszystkich zagadnien dotyczacych dzialalnosci duzych spółek: udostepniania pracownikom dostepu do danych przedsiebiorstwa, bezpieczenstwa klucz kandydujacy czym jest.

Czym jest Kandydujacy Klucz znaczenie w Słownik programisty K .