Słownik klon co to jest? Do czego służy IBM. Zgoda na skopiowanie standardu PC, udzielona na.

Czy przydatne?

Co to jest klon

Co to jest KLON: 1. komputer typu IBM PC wyprodukowany (zlozony) poza spółka IBM. Zgoda na skopiowanie standardu PC, udzielona na poczatku lat osiemdziesiatych XX w. poprzez firme IBM wszelkim zainteresowanym wytwórcom, umozliwila bezprecedensowy postęp komputerów osobistych. W zasadzie wszystkie wspólczesne komputery typu IBM PC sa k. maszyn IBM PC (1981) albo IBM PC AT (1984). Producenci k. rywalizuja na rynku cena (nie zawsze jakoscia) i innowacjami. Na przykład Compaq wyprodukowal pierwszy komputer przenosny, a spółka D e l l montowala zestawy PC wedlug zyczen zamawiajacego; 2. [rzadk.] oprogramowanie wykazujace zgodnosc z innym, wzorcowym. Zobacz tez prawo komputerowe
Jak działa Kryzys Oprogramowania:
Co to jest dostrzezone jeszcze w latach szescdziesiatych XX w. (D. McIlroy i in.) polegajace na powiekszajacej się rozbieznosci miedzy wytwarzaniem sprzetu ( mocy obliczeniowej) a produkcja oprogramowania klon co znaczy.
Jak działa Kombinacja:
Co to jest podzbiór k-elementowy zbioru n-elementowego (k-kombinacja). Liczbe k. wyraza wzór: n!/(k!(n - k)!). Zobacz tez permutacja klon krzyżówka.
Jak działa Korektor Pisowni:
Co to jest udogodnienie wystepujace w edytorach tekstu, pozwalajace na automatyczne wykrywanie wyrazów, których pisownie mozna zakwestionowac. K.p. nie wykonuje pelnego sprawdzenia poprawnosci ortograficznej klon co to jest.
Jak działa Korekcja:
Co to jest w technice sieciowej filtrowanie liniowych znieksztacen sygnalu przesylanego za pomoca lacza; uzdatnianie drogi przesylowej klon słownik.
Jak działa Klucz Glówny:
Co to jest wielokrotnego uzytku użytkowany do szyfrowania kluczy sesji przesylanych miedzy centrala dystrybucji kluczy a uzytkownikiem. K.g. nie nalezy przesylac siecia komputerowa ani przekazywac poprzez klon czym jest.

Czym jest Klon znaczenie w Słownik programisty K .