Słownik klikniecie co to jest? Do czego służy polegajaca na jednorazowym nacisnieciu klawisza myszy.

Czy przydatne?

Co to jest klikniecie

Co to jest KLIKNIECIE: dzwiekonasladowczy słowo okreslajacy operacje reczna, polegajaca na jednorazowym nacisnieciu klawisza myszy. Jest równoznaczne ze wskazaniem jakiegos elementu interfejsu graficznego na ekranie, co na ogól skutkuje zmiane metody wyswietlania tego elementu, jako potwierdzenie dane uzytkownikowi. Nastepne klikniecie moze spowodowac dalsza reakcje komputera, na przykład otwarcie podmenu albo okna dialogowego. Zobacz tez przeciaganie, dwuklik, klawisz akceptacji, kursor myszy, ikona
Jak działa Konwersja Radix-64:
Co to jest polegajaca na przeksztalcaniu dowolnych danych dwójkowych na dane zlozone z 65 znaków (w tym jeden symbol sluzacy do dopelniania) nadajacych się do wydrukowania, użytkowana w systemach PEM i PGP. Kod klikniecie co znaczy.
Jak działa Komputer Sieciowy:
Co to jest komputer albo procesor podlaczony do sieci, nie pelniacy w niej wyróznionych zadan. Zobacz tez ruter, brama, most, klient, serwer klikniecie krzyżówka.
Jak działa Korektor Pisowni:
Co to jest udogodnienie wystepujace w edytorach tekstu, pozwalajace na automatyczne wykrywanie wyrazów, których pisownie mozna zakwestionowac. K.p. nie wykonuje pelnego sprawdzenia poprawnosci ortograficznej klikniecie co to jest.
Jak działa Kermit:
Co to jest przesylania plików binarnych (inne, podobne protokoly przesylania plików to na przykład: Xmodem, Zmodem i Ymodem); K. jest przykladem altruizmu czasami spotykanego w swiecie komputerów, poniewaz jego klikniecie słownik.
Jak działa Konto:
Co to jest bazie uzytkowników mechanizmu operacyjnego, gdzie sa zapisane nazwa uzytkownika, jego haslo (zaszyfrowane) i inne dane charakteryzujace uzytkownika; 2. pozycja rejestru sluzacego do rozliczania klikniecie czym jest.

Czym jest Klikniecie znaczenie w Słownik programisty K .