Słownik klient co to jest? Do czego służy w celu uzyskania odpowiednich uslug; 2. uslugobiorca.

Czy przydatne?

Co to jest klient

Co to jest KLIENT: 1. mechanizm, który jest w stanie odwolywac się do serwera w celu uzyskania odpowiednich uslug; 2. uslugobiorca, takze w rozumieniu czesci projektu oprogramowania okreslajacej klienta w znaczeniu 1; 3. uzytkownik srodowiska komponentowego konstruujacy, czesto opierając się na rozwiazan zastepczych srodowiska, konkretna aplikacje. Zobacz tez interfejs klienta, umowa
Jak działa Karta Graficzna:
Co to jest komputera sterujacy robota monitora ekranowego. Istnieje sporo odmian k.g. wyposazonych we wlasne, specjalizowane procesory i pamieci podreczne. Typowymi, tanimi k.g. do uzytku biurowego sa VGA (film klient co znaczy.
Jak działa Konczenie Procesu:
Co to jest prawidłowe zakonczenie procesu, realizowane za pomoca odpowiedniego wywolania systemowego, na przykład exit w systemach uniksowych i uniksopodobnych. Zobacz tez likwidowanie procesu klient krzyżówka.
Jak działa Komórka ATM:
Co to jest a r s t w y f i z y c z n e j A T M uzywany w sieciach SONET, o malo informatycznej dlugosci 53 bajtów (5 bajtów naglówka i 48 bajtów danych). O b s z a r l a d u n k o w y k.A. moze przenosic klient co to jest.
Jak działa Konsola:
Co to jest elementami sterowania aparatura elektroniczna, na przykład syntezatorem; 2. centralne stanowisko nadzorowania pracy mechanizmu wielodostepnego albo sieciowego, obslugiwane poprzez operatora klient słownik.
Jak działa Komputery A Wojna:
Co to jest militarne komputerów, pomijajac wszystkie widoczne (chocby w Europie roku 1999) niedoskonalosci, zdaja się wskazywac na wybór mniejszego zla. Jest historycznie udowodnione, ze w latach zimnej wojny klient czym jest.

Czym jest Klient znaczenie w Słownik programisty K .