Słownik klient-serwer co to jest? Do czego służy miedzyprocesowej, uzytkowany w sieciach.

Czy przydatne?

Co to jest klient-serwer

Co to jest KLIENT-SERWER: 1. dostępny, uproszczony protokól komunikacji miedzyprocesowej, uzytkowany w sieciach komputerowych; 2. [pot.] nazwa mechanizmów i aplikacji stosujacych którys z protokolów klient-serwer. Zobacz tez termin naduzywany
Jak działa Klucz Kandydujacy:
Co to jest w bazach danych kolumna albo zestaw kolumn tabeli, jednoznacznie identyfikujaca wiersze w tabeli; sposród k.k. wybiera się klucz glówny klient-serwer co znaczy.
Jak działa Komunikat:
Co to jest informacji wyposażona w naglówek, wysylana poprzez mechanizm nadawczy do procesu odbiorczego. Kazdy komunikat jest blokiem danych wyposazonym w wiadomości systemowe (miejsce nadania, adres klient-serwer krzyżówka.
Jak działa Kolumna:
Co to jest przedmiotów tablicy dwuwymiarowej drukowanych pionowo, jeden pod drugim (w wiekszosci j. programowania k. jest wektorem a(i, k) tablicy A, gdzie indeks k ma wartosc stala); 2. obiekt tabeli bazy klient-serwer co to jest.
Jak działa Klasa Chroniona:
Co to jest klasa (albo jej fragment), której implementacja moze byc dostepna tylko dla jej klas pochodnych. W jezyku C++ czesc chroniona klasy znaczy się etykieta protected klient-serwer słownik.
Jak działa Kompilator Logiczny:
Co to jest wspomagajace projektowanie programowalnych ukladów logicznych. K.l. opierając się na dostarczonego poprzez uzytkownika opisu dzialania ukladu wyznacza mape polaczen w elemencie PLD. Zaawansowane k.l klient-serwer czym jest.

Czym jest Serwer Klient znaczenie w Słownik programisty K .