Słownik klawisze Page Down, Page Up co to jest? Do czego służy najczesciej do przewijania obrazu na.

Czy przydatne?

Co to jest klawisze Page Down, Page Up

Co to jest KLAWISZE PAGE DOWN, PAGE UP: klawisze z zestawu typowej klawiatury PC, sluzace najczesciej do przewijania obrazu na ekranie (albo w oknie) w góre, a więc ku koncowi pliku (Page Down, Page Dn), albo w dól, a więc ku poczatkowi pliku (Page Up). Jednokrotnie jest przenoszona porcja informacji mieszczaca się na calym ekranie (w oknie); klawisze te sluza do szybkiego przewijania zawartosci plików
Jak działa Katalog Domyslny:
Co to jest katalog biezacy ustanawiany dla zadania w momencie, gdy uzytkownik rejestruje się w systemie klawisze page down, page up co znaczy.
Jak działa Komputeryzacja Prac Wydawniczych:
Co to jest komputera do calosciowego opracowania skladu drukarskiego, obejmujace nie tylko maszynopisanie, ale równiez wszechstronna pomoc przy redagowaniu technicznym, umieszczaniu ilustracji ( programy DTP klawisze page down, page up krzyżówka.
Jak działa Kolejka Dwukierunkowa:
Co to jest struktura danych pozwalajaca na wstawianie i usunięcie przedmiotów na obu koncach klawisze page down, page up co to jest.
Jak działa Kabel Bezmodemowy:
Co to jest kabel szeregowy z przeplotem umozliwiajacy komunikacje miedzy dwoma komputerami osobistymi bez posrednictwa modemów klawisze page down, page up słownik.
Jak działa Kursor Graficzny:
Co to jest na ekranie monitora dzialajacego w trybie graficznym, mogacy przybierac dowolne ksztalty, poruszany za pomoca myszy albo podobnych manipulatorów. Najczesciej użytkowane k.g. maja ksztalt ukosnych klawisze page down, page up czym jest.

Czym jest klawisze Page Down, Page Up znaczenie w Słownik programisty K .