Słownik Kerberos co to jest? Do czego służy Athena w MIT; protokól K. wlaczono do mechanizmu DCE.

Czy przydatne?

Co to jest Kerberos

Co to jest KERBEROS: usluga uwierzytelniania przygotowana w ramach projektu Athena w MIT; protokól K. wlaczono do mechanizmu DCE jako podsystem sprawdzania tozsamosci klientów i serwerów. Nazwa wywodzi się od mitologicznego trzyglowego psa (pozostalych "glów" K. - dogladania i zliczania - nie zrealizowano). Zobacz tez uslugi bezpieczenstwa, logika uwierzytelniania
Jak działa Komputer Stacjonarny:
Co to jest trzeciej generacji, który w latach szescdziesiatych i siedemdziesiatych stanowil podstawe informatycznego sprzetu obliczeniowego. Niewatpliwa właściwość instalacji k.s. byla calkowita nieprzenosnosc kerberos co znaczy.
Jak działa Knuth, D.:
Co to jest prof. Uniwersytetu Stanforda, autor między innymi trzytomowego dziela pt. The Art of Computer Programming i mechanizmu skladu drukarskiego TEX (zaoferowal nagrode 10,24 $ kazdemu, kto znajdzie blad w kerberos krzyżówka.
Jak działa Kabel Swiatlowodowy:
Co to jest optycznych przewodzacych czynniki swiatla podczerwonego. Kable utworzone z wlókien szklanych sa odporne na zaklócenia elektromagnetyczne i maja ogromna przepustowosc. Przy uzyciu k.s. mozna osiagac kerberos co to jest.
Jak działa Krzywa Sklejana:
Co to jest interpolacyjna wyrazana za pomoca f u n k- c j i s k l e j a n y c h (spline functions), jest to funkcji okreslonych za pomoca wielomianów na spójnej sumie podprzedzialów. W miejscach sklejania kerberos słownik.
Jak działa Katalog Glówny:
Co to jest rozpoczynajacy drzewo katalogów w systemie plików. Od k.g. nastepuje tlumaczenie nazw bezwzglednych sciezek. W nie wszystkich systemach (na przykład 4.4BSD) k.g. moze byc definiowany dla kazdego kerberos czym jest.

Czym jest Kerberos znaczenie w Słownik programisty K .