Słownik karta perforowana co to jest? Do czego służy siedemdziesiatych nosnik informacji w formie.

Czy przydatne?

Co to jest karta perforowana

Co to jest KARTA PERFOROWANA: [hist.] dostępny w komputerach lat szescdziesiatych i siedemdziesiatych nosnik informacji w formie prostokatnych kartonowych kart mieszczacych 80 albo 90 kodów znaków w formie pionowo perforowanych rzadków prostokatnych dziurek. Zobacz tez tasma perforowana
Jak działa Kwadratura:
Co to jest ogólna nazwa wzoru calkowania numerycznego, na przykład k. Gaussa, k. Czebyszewa, k. Simpsona. Zobacz tez badanie numeryczna karta perforowana co znaczy.
Jak działa Kabel Swiatlowodowy:
Co to jest optycznych przewodzacych czynniki swiatla podczerwonego. Kable utworzone z wlókien szklanych sa odporne na zaklócenia elektromagnetyczne i maja ogromna przepustowosc. Przy uzyciu k.s. mozna osiagac karta perforowana krzyżówka.
Jak działa Komutowanie Obwodów:
Co to jest lacza komunikacyjnego podobny do stosowanego w systemie telefonicznym: tworzy się ciag polaczen na wylaczny uzytek komunikujacych się mechanizmów, utrzymywany poprzez caly czas trwania zamiany karta perforowana co to jest.
Jak działa Komputerowanie:
Co to jest zwlaszcza zabawa z uzyciem komputera. W odróznieniu od ogladania telewizji k. moze byc zajeciem aktywnym i przynoszacym dochód (choć komputerowa t e l e w i z j a i n t e r a k- t y w n a jest juz w karta perforowana słownik.
Jak działa Koperta:
Co to jest przedmiot, który uzewnetrznia niezbedne wiadomości adresujace albo nazywajace porcje przechowywanych w nim danych. Zobacz tez pakiet, kontener karta perforowana czym jest.

Czym jest Perforowana Karta znaczenie w Słownik programisty K .