Słownik iterator co to jest? Do czego służy przedmiotów danych masowych, na przykład tablicy.

Czy przydatne?

Co to jest iterator

Co to jest ITERATOR: wzorzec czynnosciowy okreslajacy dostep sekwencyjny do przedmiotów danych masowych, na przykład tablicy rezerwowanej dynamicznie albo zbioru, bez ujawniania wewnetrznej reprezentacji danych. Zobacz tez abstrakcyjny typ danych, memento, wzorce projektowania
Jak działa Integracja Danych:
Co to jest danych powtórzen informacji i danych zbednych. W miare uzytkowania dane wykazuja tendencje do d e z i n t e g r a c j i, której przykladem, prócz zawartosci dysków w komputerach osobistych, jest iterator co to jest.
Jak działa Instrukcja Obslugi:
Co to jest wyposazenia kazdego legalnego pakietu oprogramowania; zwykle dosc obszerny wolumin, do którego nalezy zagladac wówczas, gdy zwiedzie intuicja i pomoc kolezanki albo kolegi. Zobacz tez dokumentacja iterator definicja.
Jak działa Interfejs Klienta:
Co to jest zestaw operacji, za pomoca których klient moze wywolywac procedury uslugowe serwera iterator co znaczy.
Jak działa Intersiec:
Co to jest siec wirtualna, zbudowana poprzez polaczenie sieci za pomoca ruterów i bram; podsystem komunikacji zlozony z wielu polaczonych ze soba sieci, dostarczajacy wspólnych srodków komunikacji ukrywajacych iterator słownik.
Jak działa Interfejs Serwera:
Co to jest termin uzywany w okolicy terminu interfejs klienta; zespól wywolan procedur i funkcji urzeczywistniajacych uslugi swiadczone poprzez serwer dla klientów. Zobacz tez eksport interfejsu serwera iterator znaczenie.

Czym jest Iterator znaczenie w Słownik programisty I .