Słownik iteracja co to jest? Do czego służy wykonania jakiegos obliczenia. Zobacz tez rekurencja.

Czy przydatne?

Co to jest iteracja

Co to jest ITERACJA: petla programowa powtarzana skonczona liczbe razy w celu wykonania jakiegos obliczenia. Zobacz tez rekurencja, martwa petla. long silnia (int n) {   int i, rezultat;   if (n == 0) return 1;          for (i = rezultat = 1; i
Jak działa Interfejs COM:
Co to jest COM, dostarczajacy zbioru operacji, jednoznacznie identyfikowany za pomoca identyfikatora interfejsu (IID). Z chwila opublikowania i.COM nie podlega zmianom. Nowe wersje interfejsu albo jego iteracja co znaczy.
Jak działa Impuls Zegara:
Co to jest bodziec produkowany poprzez zegar albo czasomierz, taktujacy wykonywaniem rozkazów albo powodujacy przerwanie iteracja krzyżówka.
Jak działa ITU:
Co to jest Miedzynarodowa Unia Telekomunikacji, organ standaryzacyjny przemyslu lacznosciowego (dawn. CCITT). (www.itu.int). Zobacz tez ITU-TSS iteracja co to jest.
Jak działa ISAM:
Co to jest indeksowanego dostepu sekwencyjnego użytkowana w systemach IBM: maly indeks glówny wskazuje na bloki dyskowe i n d e k s u w t ó r n e g o. Bloki indeksu wtórnego wskazuja na wlasciwe bloki pliku iteracja słownik.
Jak działa ISO:
Co to jest w Genewie Miedzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, okreslajaca między innymi standardy oprogramowania. Brzmienie przestawionego skrótu ISO jest kojarzone z gr. isos - równy. Zobacz tez schemat iteracja czym jest.

Czym jest Iteracja znaczenie w Słownik programisty I .