Słownik ISDN co to jest? Do czego służy sieci telekomunikacyjnych, które przesylaja glos i.

Czy przydatne?

Co to jest ISDN

Co to jest ISDN: siec cyfrowa o zintegrowanych uslugach; cyfrowy standard sieci telekomunikacyjnych, które przesylaja glos i wiadomości innych typów, między innymi dane komputerowe, z szybkosciami bedacymi wielokrotnosciami szybkosci podstawowego kanalu, wynoszacej 64 Kb/s, na przykład metoda ISDN BRI zapewnia przesylanie danych z szybkoscia 128 Kb/s, a ISDN PRI - 1,544 Mb/s. Zobacz tez B-ISDN, T1, T3
Jak działa Informacja:
Co to jest fragmentu rzeczywistosci albo go zastepujaca, czynnik fizyczny powodujacy taka wiadomosc, mozliwy do utrwalenia i podatny na przetwarzanie. Wedle tego na przykład zielone nie jest i. (chyba ze to isdn co to jest.
Jak działa Inzynieria Wsteczna:
Co to jest zródlowej oprogramowania opierając się na programu binarnego, zwykle i.w. doprowadza do postaci kodu w j. asemblera; otwieranie czarnej skrzynki. Praktykowanie i.w. moze byc sprzeczne z prawem isdn definicja.
Jak działa Interpretacja:
Co to jest przetwarzanie informacji w dzialania albo nadawanie wiadomościom wejsciowym nowych znaczen na wyjsciu; 2. I. programu bazuje na przeksztalcaniu dyrektyw na biezaco do postaci dogodniejszej niz isdn co znaczy.
Jak działa ISO 9660:
Co to jest standard organizacji plików, katalogów i nazw plików w pamieciach CD-ROM przestrzegany w zasadzie we wszystkich czytnikach CD- -ROM. Zobacz tez High Sierra, Joliet isdn słownik.
Jak działa ISO 10149:
Co to jest standard rejestrowania dzwieku na plytach CD. Zobacz tez plyta dzwiekowa CD, kolorowe ksiegi isdn znaczenie.

Czym jest Isdn znaczenie w Słownik programisty I .