Słownik ISAM co to jest? Do czego służy systemach IBM: maly indeks glówny wskazuje na bloki dyskowe.

Czy przydatne?

Co to jest ISAM

Co to jest ISAM: sposób indeksowanego dostepu sekwencyjnego użytkowana w systemach IBM: maly indeks glówny wskazuje na bloki dyskowe i n d e k s u w t ó r n e g o. Bloki indeksu wtórnego wskazuja na wlasciwe bloki pliku
Jak działa Interfejs Doprowadzajacy:
Co to jest w programowaniu polaczen komponentów interfejs wejsciowy szablonowych procedur albo metod; nazwa uzywana w analogii do budowy ukladu scalonego. Zobacz tez interfejs odprowadzajacy isam co znaczy.
Jak działa Interfejs:
Co to jest urzadzenia sprzetowe i oprogramowanie sluzace do zamiany informacji miedzy skladowymi mechanizmu komputerowego; obiekt posredniczacy w komunikacji. I. wystepuja miedzy elementami sprzetu ( interfejs isam krzyżówka.
Jak działa Informatyka:
Co to jest techniki bedaca pochodna rozwoju komputerów i ich zastosowan, obejmujaca projektowanie i budowe mechanizmów przetwarzania informacji (ze specjalnym uwzglednieniem metod jej przetwarzania), ich isam co to jest.
Jak działa Instrukcja Wyboru:
Co to jest strukturalna umozliwiajaca warunkowe wykonanie wybranego ciagu dyrektyw. Wybór zalezy od wartosci wyrazenia okreslajacego realizowany wariant. Klasyczna i.w. skutkuje wybór i wykonanie dokladnie isam słownik.
Jak działa Interpretator Polecen:
Co to jest programów systemowych, wykonujacy na zadanie uzytkownika polecenia systemowe. I.p. moze zawierac kod nie wszystkich polecen (na przykład czesto uzywane polecenie wyprowadzania zawartosci katalogu isam czym jest.

Czym jest Isam znaczenie w Słownik programisty I .