Słownik IRC co to jest? Do czego służy rozmów na zywo (za pomoca zamiany tekstowych komunikatów.

Czy przydatne?

Co to jest IRC

Co to jest IRC: jedna z uslug sieci Internet, umozliwiajaca prowadzenie rozmów na zywo (za pomoca zamiany tekstowych komunikatów). Rozmowy przeprowadza się na tak zwany k a- n a l a c h IRC. Efektywne korzystanie z uslugi IRC wymaga podzielnosci uwagi; mozna wówczas z powodzeniem prowadzic wielotematyczne konwersacje, przelaczajac się z kanalu na kanal. Prowadzac "ircowe" pogawedki, dobrze jest znac przedmioty internetowej netykiety i podstawy zargonu IRC. Uslugi IRC pozostaja pod nadzorem serwerów IRC i ich operatorów; ci ostatni moga usuwac z kanalów uciazliwych uzytkowników. Zobacz tez Bonus 1
Jak działa Internet Explorer:
Co to jest przegladarka stron WWW bedaca elementem standardowego wyposazenia mechanizmów Microsoft Windows 95 i 98. Zobacz tez Netscape Navigator irc co znaczy.
Jak działa Instrukcja Przypisania:
Co to jest operatorem := (j. Pascal) albo = (j. C, C++), albo szczególnym slowem: MAKE (j. Logo), LET (j. Basic), powodujaca nadanie zmiennej programowej wartosci wyrazenia, które zostaje na początku obliczone irc krzyżówka.
Jak działa ISO 10149:
Co to jest standard rejestrowania dzwieku na plytach CD. Zobacz tez plyta dzwiekowa CD, kolorowe ksiegi irc co to jest.
Jak działa I-Wezel:
Co to jest uzywana w uniksowym systemie plików do opisu pliku. W sklad i-w. wchodzi typ pliku (plik zwykly, katalog, plik urzadzenia), identyfikator UID wlasciciela pliku i lista bloków dyskowych i ich irc słownik.
Jak działa Interfejs Surowy:
Co to jest interfejs znakowy urzadzenia blokowego, pozwalajacy na pomijanie pamieci podrecznej bloków. Dzieki i.s. jest mozliwe bezposrednie, niebuforowane przesylanie danych do albo z przestrzeni adresów irc czym jest.

Czym jest Irc znaczenie w Słownik programisty I .