Słownik IPX/SPX co to jest? Do czego służy róznorodnych sieciach lokalnych, od PC LAN do sieci.

Czy przydatne?

Co to jest IPX/SPX

Co to jest IPX/SPX: stos protokolów sieciowych spółki Novell, uzytkowany w róznorodnych sieciach lokalnych, od PC LAN do sieci branzowych (enterprice LANs); jest implementacja protokolów XNS (Xerox Network Service) warstwy transportu i sieciowej. Protokól IPX jest zawodny, typu "send and pray" ("wyslij i módl się, zeby doszlo"). Protokól SPX jest niezawodny, realizuje uslugi warstwy transportu. Stos IPX/SPX jest dostepny w srodowiskach i systemach: NetWare, MS-DOS, Windows, Windows NT i 95, OS/2, Unixware i NLM
Jak działa Interfejs COM:
Co to jest COM, dostarczajacy zbioru operacji, jednoznacznie identyfikowany za pomoca identyfikatora interfejsu (IID). Z chwila opublikowania i.COM nie podlega zmianom. Nowe wersje interfejsu albo jego ipx/spx co to jest.
Jak działa Intel Corporation:
Co to jest zalozona w 1968 r. poprzez R. Noyce'a i G. Moore'a (E. Grove, aktualny dyrektor), czolowy producent ukladów scalonych (pamieci, procesory, sterowniki urzadzen, karty sieciowe, chipsety). W latach ipx/spx definicja.
Jak działa I-Link:
Co to jest nazwa jednej z realizacji standardu IEEE 1394 ipx/spx co znaczy.
Jak działa IIOP:
Co to jest srednio wydajny protokól zamiany miedzy brokerami obiektów w standardzie CORBA, przygotowany poprzez konsorcjum OMG standaryzowany w wersji CORBA 2.0 w lipcu 1995 r. Kazdy broker zamówien obiektowych ipx/spx słownik.
Jak działa Interpol:
Co to jest organizacja scigania sprawców przestepstw (morderstwa, terroryzm, mafie, narkotyki, falszerstwa, kradzieze dziel sztuki i in.) z siedziba w Lyonie (Francja). Centrala I. jest polaczona siecia ipx/spx znaczenie.

Czym jest Spx Ipx znaczenie w Słownik programisty I .