Słownik inzynieria wsteczna co to jest? Do czego służy na programu binarnego, zwykle i.w.

Czy przydatne?

Co to jest inzynieria wsteczna

Co to jest INZYNIERIA WSTECZNA: odtwarzanie postaci zródlowej oprogramowania opierając się na programu binarnego, zwykle i.w. doprowadza do postaci kodu w j. asemblera; "otwieranie" czarnej skrzynki. Praktykowanie i.w. moze byc sprzeczne z prawem komputerowym i autorskim. Zobacz tez deasembler, podsluch
Jak działa Internauta:
Co to jest mln milosników podrózowania w wirtualnej przestrzeni sieci Internet, hobbysta nowego rodzaju, porzucajacy telewizje i spacery na swiezym powietrzu na rzecz penetrowania stronic WWW. I inzynieria wsteczna co znaczy.
Jak działa Instrukcja Obslugi:
Co to jest wyposazenia kazdego legalnego pakietu oprogramowania; zwykle dosc obszerny wolumin, do którego nalezy zagladac wówczas, gdy zwiedzie intuicja i pomoc kolezanki albo kolegi. Zobacz tez dokumentacja inzynieria wsteczna krzyżówka.
Jak działa I Love You:
Co to jest przenikajacy do komputerów w zalacznikach do poczty elektronicznej obslugiwanej programem Outlook Express. W maju 2000 r. spowodowal w sieci Internet utraty szacowane na kilkanascie mld $. Zobacz tez inzynieria wsteczna co to jest.
Jak działa IPX/SPX:
Co to jest sieciowych spółki Novell, uzytkowany w róznorodnych sieciach lokalnych, od PC LAN do sieci branzowych (enterprice LANs); jest implementacja protokolów XNS (Xerox Network Service) warstwy transportu i inzynieria wsteczna słownik.
Jak działa Interfejs Systemu Plików:
Co to jest definicji skladajacych się na realizacje mechanizmu plików. Prócz wkomponowanej w i.s.p. definicji pliku i jego atrybutów, i.s.p. zawiera między innymi operacje tworzenia, kopiowania, zapisywania inzynieria wsteczna czym jest.

Czym jest Wsteczna Inzynieria znaczenie w Słownik programisty I .