Słownik intruz co to jest? Do czego służy mechanizm, który usiluje naruszyc bezpieczenstwo.

Czy przydatne?

Co to jest intruz

Co to jest INTRUZ: osoba i dzialajacy z jej inicjatywy (takze posrednio) mechanizm, który usiluje naruszyc bezpieczenstwo mechanizmu albo, podszywajac się pod legalnego uzytkownika (na przykład w wyniku wykrycia hasla), dokonuje dzialan w systemie. Zobacz tez atak na bezpieczenstwo, profil zachowania intruza, przestepstwa komputerowe, haker, wirus
Jak działa Interfejs Szyjkowy:
Co to jest komponentowym interfejs umozliwiajacy wspóldzialanie niezaleznie rozszerzanych abstrakcji. I.s. jest narzucany poprzez srodowisko komponentowe jako niezalezna umowa laczaca niezalezne rodziny intruz co znaczy.
Jak działa Iteracja:
Co to jest powtarzana skonczona liczbe razy w celu wykonania jakiegos obliczenia. Zobacz tez rekurencja, martwa petla. long silnia (int n) {   int i, rezultat;   if (n == 0) return 1;          for (i = rezultat intruz krzyżówka.
Jak działa Interfejs Doprowadzajacy:
Co to jest w programowaniu polaczen komponentów interfejs wejsciowy szablonowych procedur albo metod; nazwa uzywana w analogii do budowy ukladu scalonego. Zobacz tez interfejs odprowadzajacy intruz co to jest.
Jak działa Iomega:
Co to jest spółka amerykanska (zal. w 1980 r. w Roy, Utah), producent znanych dysków wymiennych i urzadzen skladowania ( Jaz, Zip); konkurent SyQuest. Zobacz tez kopia zapasowa intruz słownik.
Jak działa Impuls Sporadyczny:
Co to jest się przypadkowo, na przykład sygnalizacja awarii klimatyzacji. Mechanizm czasu rzeczywistego, gdzie rozróznia się i.s. i czynniki (zdarzenia) okresowe, powinien zdazyc adekwatnie zareagowac zarówno intruz czym jest.

Czym jest Intruz znaczenie w Słownik programisty I .