Słownik intruz co to jest? Do czego służy mechanizm, który usiluje naruszyc bezpieczenstwo.

Czy przydatne?

Co to jest intruz

Co to jest INTRUZ: osoba i dzialajacy z jej inicjatywy (takze posrednio) mechanizm, który usiluje naruszyc bezpieczenstwo mechanizmu albo, podszywajac się pod legalnego uzytkownika (na przykład w wyniku wykrycia hasla), dokonuje dzialan w systemie. Zobacz tez atak na bezpieczenstwo, profil zachowania intruza, przestepstwa komputerowe, haker, wirus
Jak działa Interfejs Odprowadzajacy:
Co to jest symetryczny wobec interfejsu doprowadzajacego, wyjsciowy interfejs komponentów oprogramowania, laczówka (plug) logiczna. Zobacz tez ujscie intruz co to jest.
Jak działa Impuls Okresowy:
Co to jest się w regularnych odstepach czasu; rozróznienie uzyteczne w systemie czasu rzeczywistego. Uczucie glodu jest przykladem i.o. odnosząc się do ludzi i zwierzat (w pewnym sensie dzialamy jak lagodne intruz definicja.
Jak działa Ikona:
Co to jest najczesciej w kwadracie o boku kilku mm albo o ksztalcie nieregularnym) wyswietlany na ekranie monitora, skojarzony z jakims programem (ogólniej: z plikiem) i ulatwiajacy jego wykrycie, wykonanie intruz co znaczy.
Jak działa Interfejs Specjalizacji:
Co to jest interfejs miedzy klasa a jej podklasami. Zobacz tez klient, dziedziczenie implementacji intruz słownik.
Jak działa Indeks:
Co to jest do wartosci bazowej w trakcie obliczania adresu rozkazu albo danej, na przykład elementu wektora; 2. plik bazy danych umozliwiajacy odnajdywanie informacji w innym, katalogowanym pliku. Katalog intruz znaczenie.

Czym jest Intruz znaczenie w Słownik programisty I .