Słownik intersiec co to jest? Do czego służy polaczenie sieci za pomoca ruterów i bram; podsystem.

Czy przydatne?

Co to jest intersiec

Co to jest INTERSIEC: siec sieci, jest to siec wirtualna, zbudowana poprzez polaczenie sieci za pomoca ruterów i bram; podsystem komunikacji zlozony z wielu polaczonych ze soba sieci, dostarczajacy wspólnych srodków komunikacji ukrywajacych techniki i protokoly poszczególnych sieci skladowych i metody ich polaczenia. Zobacz Internet
Jak działa ISO 8859-1:
Co to jest tak zwany zachodnioeuropejski standard kodów znaków powszechnie użytkowany w dokumentach HTML i w przegladarkach WWW i w programach pocztowych; nie ujmuje polskich liter. Zobacz tez ISO 8859-2 intersiec co to jest.
Jak działa Iterator:
Co to jest czynnosciowy okreslajacy dostep sekwencyjny do przedmiotów danych masowych, na przykład tablicy rezerwowanej dynamicznie albo zbioru, bez ujawniania wewnetrznej reprezentacji danych. Zobacz tez intersiec definicja.
Jak działa Instrukcja Skoku:
Co to jest asemblera (na przykład JMP E, JNZ L), powodujaca bezwarunkowa albo warunkowa zmiane licznika rozkazów. Argument, a więc adres zawarty w i.s., zwany etykieta, okresla (po wykonaniu ewentualnych intersiec co znaczy.
Jak działa ITU-TSS:
Co to jest Sekcja Standardów Telekomunikacyjnych ITU (Miedzynarodowej Unii Telekomunikacji); między innymi rodzina standardów modemowych V.xx intersiec słownik.
Jak działa Interfejs Znakowy:
Co to jest urzadzenia znakowego, gdzie jednokrotnie mozna przesylac tylko pojedyncze znaki. Ciagi znaków na wejsciu i na wyjsciu tworza i n t e r f e j s s t r u m i e n i a z n a k ó w; 2. i n t e r- f e j s p intersiec znaczenie.

Czym jest Intersiec znaczenie w Słownik programisty I .