Słownik interpretator co to jest? Do czego służy o s r e d n i, który nastepnie interpretuje przy.

Czy przydatne?

Co to jest interpretator

Co to jest INTERPRETATOR: 1. translator przekladajacy instrukcje programu na k o d p o s r e d n i, który nastepnie interpretuje przy kazdym ich wykonaniu. Poniewaz i. nie tworzy przekladu w kodzie maszynowym, ale wykonuje instrukcje, tlumaczac je na biezaco za kazdym wspólnie, wykonanie programu znacząco się wydluza. I. nie zmusza natomiast do oczekiwania na wykonanie kompilacji po kazdej zmianie programu. Typowymi i. sa mechanizmy programowania Basic, Java, Perl; 2. czynnosciowy wzorzec projektowania, gdzie rozpatruje się automatyczne zbudowanie zbioru klas interpretujacych zdania jezyka opierając się na jego gramatyki i opisów semantycznych. Zobacz tez interpretacja, kompilator, JVM, wzorce projektowania
Jak działa I Love You:
Co to jest przenikajacy do komputerów w zalacznikach do poczty elektronicznej obslugiwanej programem Outlook Express. W maju 2000 r. spowodowal w sieci Internet utraty szacowane na kilkanascie mld $. Zobacz tez interpretator co to jest.
Jak działa Internetowa Hierarchia Certyfikatów:
Co to jest hierarchia instytucji certyfikacyjnych okreslona w specyfikacji mechanizmu PEM: 1. IPRA (Internet Policy Registration Authority) - zarzad centralny, ustalajacy globalne zasady wydawania i interpretator definicja.
Jak działa ISOC:
Co to jest Vinstona Cerfa (1996 r.) swiatowe zrzeszenie ochotników koordynujacych i rozwijajacych siec Internet; powstalo w 1992 r. (Reston, USA), skupia osoby fizyczne, spółki, organizacje pozarynkowe i agendy interpretator co znaczy.
Jak działa ISO 8859-1:
Co to jest tak zwany zachodnioeuropejski standard kodów znaków powszechnie użytkowany w dokumentach HTML i w przegladarkach WWW i w programach pocztowych; nie ujmuje polskich liter. Zobacz tez ISO 8859-2 interpretator słownik.
Jak działa Intel Application Benchmark:
Co to jest test aplikacyjny umozliwiajacy w miare obiektywna ocene wydajnosci procesorów róznych typów. Zobacz tez BABCo SYSmark32 interpretator znaczenie.

Czym jest Interpretator znaczenie w Słownik programisty I .