Słownik interpretacja co to jest? Do czego służy nadawanie wiadomościom wejsciowym nowych znaczen.

Czy przydatne?

Co to jest interpretacja

Co to jest INTERPRETACJA: 1. bezposrednie przetwarzanie informacji w dzialania albo nadawanie wiadomościom wejsciowym nowych znaczen na wyjsciu; 2. I. programu bazuje na przeksztalcaniu dyrektyw na biezaco do postaci dogodniejszej niz zródlowa (na przykład na odwrotna notacje polska na stosie) i natychmiastowym ich wykonywaniu opierając się na takiej analizy. Zmusza to do ustawicznego tlumaczenia realizowanych dyrektyw, co wielokrotnie wydluza czas dzialania programu. Zaleta i. jest z kolei latwosc wykonywania zmian w programie w trybie konwersacyjnym i na ogól mniejsza objetosc programów interpretowanych od równowaznych im programów skompilowanych. Zobacz tez kompilacja
Jak działa ISDN:
Co to jest zintegrowanych uslugach; cyfrowy standard sieci telekomunikacyjnych, które przesylaja glos i wiadomości innych typów, między innymi dane komputerowe, z szybkosciami bedacymi wielokrotnosciami interpretacja co znaczy.
Jak działa Instrukcja Powtarzania:
Co to jest dyrektywa petli wystepujaca w trzech odmianach skladniowo-semantycznych; w jednej z nich przybiera postac napisu repeat dyrektywa until warunek logiczny. I.p. skutkuje powtarzanie zawartej w niej interpretacja krzyżówka.
Jak działa ITU:
Co to jest Miedzynarodowa Unia Telekomunikacji, organ standaryzacyjny przemyslu lacznosciowego (dawn. CCITT). (www.itu.int). Zobacz tez ITU-TSS interpretacja co to jest.
Jak działa IEEE 802.5:
Co to jest standard sieci komputerowej o organizacji pierscienia z zetonem interpretacja słownik.
Jak działa ISO 8859-2:
Co to jest wschodnioeuropejski standard kodów znaków użytkowany na stronach i w przegladarkach WWW i w nie wszystkich programach pocztowych; zawiera zbiór kodów przyporzadkowanych polskim literom. Zobacz tez interpretacja czym jest.

Czym jest Interpretacja znaczenie w Słownik programisty I .